www.sudzibas.lv Novus Domus SIA Negodprātīgs uzņēmējs

Novus Domus SIA - Negodprātīgs uzņēmējs

Gribu pabrīdināt, par negodprātīgu Ķekavas novada uzņēmēju SIA "Novus Domus" ar kuriem pat noslēdzot līgumu par būvniecības pakalpojumiem, pastāv risks vairākus mēnešus nesaņemt gaidīto pakalpojumu.
Sakarā ar to, ka man neizdodas sazināties ar uzņēmuma atbildīgajām personām, es rakstu publiski, lai saņemtu solītās atbildes un brīdinātu citus, par lielu iespēju vilties uzņēmējos.
Saskaņā ar publiski pieejamu informācijas uzņēmumā darbojas trīs personas:

Edijs Laganovskis (tel:+371 26004536) SIA "Novus Domus" - Dokumentācijas / Ražošanas vadītājs.
Sastādīja remonta tāmi, kuru 01.12.2023 pievienojām pie līguma un vēlāk, kad parādījās pirmā nesakritības par veicamo darbu apjomiem, 28.01.2024. nobloķēja manu telefona numuru, vien atsūtīja WhatsApp ziņu (citēju): “Hobija līmenī atsakos turpināt šo saraksti! Neinteresē! Bez atlīdzības no manis vairs neko negaidiet!”. Mēģināju sazvanīt arī šodien darba laikā, telefonu neceļ.

Guntis Biksons (tel:+371 25766366) SIA "Novus Domus" - Projektu vadītājs.
Uz zvaniem neatbild kopš šī gada 18. marta. Pēc vairākiem mēģinājumiem satikt, pagājušo sestdien izdevās sastapt dzīvesvietā, kur būvē sev lielu jaunu dzīvojamo māju nojauktās garāžas vietā. Vienīgais ko mācēja pateikt, ka esot tāmes sastādītājs kļūdījies, un savu vainu tur nesaskatot. Solīja (tās pašas dienas vakarā) atzvanīt, organizēt tikšanos un izskaidrot par kļūdām tāmē, bet kārtējo reizi solījumu nepildīja. Mēģināju sazvanīt arī šodien darba laikā, telefonu neceļ.

Aleksandrs Vološčuks (tel:+371 25677766) SIA "Novus Domus" – Valdes priekšsēdētājs.
Ieradās pie manis privātīpašumā, kur darbojas jau cita uzņēmuma nolīgtie meistari. Tie darbojās pie telpas grīdas remonta, kuru pēc tāmes būtu bijis jāveic SIA “Novus Domus”. Atnākdams pagalmā sāka prasīt skaidru naudu darbu pabeigšanai, draudot, ka pretējā gadījumā iegūšot naudu caur parādu piedzinējiem.
Kad SIA "Novus Domus" Valdes priekšsēdētājam rakstiski vaicāju kas notiek, kāpēc nav pabeigti darbi, kāpēc ir tik lielas kļūdas un nesakritības līgumam pievienotajā tāmē, saņēmu rakstiskas atbildes (citēju):
“Minētajiem faktiem pie šiem apstākļiem negrasos sniegt nekādas atbildes, šīs visas ir pilnīgas muļķības. Šobrīd no jebkādu citu komentāru sniegšanas atsakos! Dokumentus tiekoties neparakstīšu! Tie jāsūta pa pastu, kā jau minēju e-pastā!”
Uz vakar atkārtoti nosūtīto elektroniski parakstītu pretenzijas vēstuli uzņēmuma e-pastā (adrese: [slēpt]@novusdomus.lv) šodien saņēmu atbildi (citēju):
“Labdien! Ņemot vērā, ka uzņēmumā patreiz nedarbojas neviens darbinieks, lūgums sūtīt visas pretenzijas un/vai ierosinājumus, pa pastu uz uzņēmuma juridisko adresi.”

Dārgie, SIA "Novus Domus", ja jūs esat ieinteresēti mierīgā ceļā atrisināt jautājumu, lūdzu atrast laiku un sazināties ar mani.

KUBS Grupa 10.06.2024

Kārtējie lielās naudas pelnītāji. Uzņēmums darbojas zem vismaz diviem nosaukumiem. Esiet uzmanīgi!

N Novus Domus 10.06.2024

Labdien.
Ņemot vērā Mika Lejiņa panisko ierakstu sociālajos tīklos saistībā ar būvniecības darbu izpildi viņam piederošajā nekustāmajā īpašumā, vēlējos līdzcilvēkiem paust savu viedokli par esošo situāciju, proti, šāds negodīgs un melīgs klients manā pieredzē ir gadījies pirmo reizi. "Netīro veļu" sociālajos tīklos nemazgāsim, bet mazliet atspēkojot šī tā saucamā "kaimiņa" publiskoto informāciju vēlējos minēt vien to, ka par padarītajiem darbiem ir jāveic arī norēķins. Kā noskaidrojies aptaujājot vietējos iedzīvotājus, šis kungs ir izslavēts ar nemaksāšanu par veiktajiem darbiem un cilvēku "uzmešanu". Diemžēl arī, acīmredzot, šo cilvēku vidū esmu arī es! Tāpat šis kungs klaji neievēro citus savstarpējā līgumā noslēgtos punktus! Sarunas vest ir neiespējami un nerezultatīvi! Šis strīds tiks risināts vien tiesiskā ceļā! Tiesa lems, kas kam vēl ir jāzdara, kas kam vēl ir jāsamaksā!

A Artūrs Mediņš 11.06.2024

Pēc teksta atpazīstu Gunti Biksonu no Katlakalna. Kur var iepazīties ar aptaujas rezultātiem, nebiju dzirdējis līdz šim neko tamlīdzīgu. (kaimiņi) Paldies.

A Artūrs Mediņš 11.06.2024

pielabojiet majas lapu arī, tur kaut kas salūzis.