www.sudzibas.lv Notekcaurules Uzmanību!!! Krāpnieki!!!

Notekcaurules - Uzmanību!!! Krāpnieki!!!

Šodien,ap 10 no rīta mans tēvs saņēma "piedāvājumu" no it kā "speciālistiem" notekcauruļu maiņai (es pati klāt nebiju),visai mājai (privātmāja) vispirms par 150 Eiro,pēc tam jau par 100 un visbeidzot par 70 Eiro kopā ņemot. Tad nu mans tēvs izdomāja,kāpēc gan ne,ja jau gandrīz par velti un piekrita,protams,nekāda līguma nav,licences arī nav un "meistari" pēc skata melnīgsnēji,no kaut kādām arābu zemēm,runāja savā starpā nesaprotamā valodā,kaut arī busiņa numurs Vācijas un interesantākais tas,ka šoferis no busiņa tā arī neizkāpa un neviena vārda nepateica. Rezultātā tēvam,pēc viņu padarītā darba, būtu jāmaksā 600 Eiro,jo lūk,tas esot par darbu un materiāliem,tad nu viņš lika to ņemt nost un braukt projām uz ko "meistari" neparakstījās,kad es piedraudēju ar nepatikšanām un policiju,tad viņi parakstījās uz summu,ko tēvs pateica un arī samaksāja 150 Eiro,un,kad es pierakstīju busiņa numuru,tad šie ātri busiņā iekāpa,piedeva gāzi un prom bija.Busiņa numurs ir: B FB 5447 un tas ir Vācijas.Vecāka gadagājuma cilvēkiem iesaku uzmanīties!!! "Meistari" ir melnīgsnēji,viens ap 180 cm ar ūsām, otrs ap 170 cm augumā,abi kalsni un vecumā tā ap kādi 25-28 gadi (vismaz tā izskatījās vizuāli),šoferis tā pēc 50 gadiem,vizuāli ņemot,nav zināms kādas tautības.

E