www.sudzibas.lv Nīcgale purvs Necienīga attieksmē pret darbiniekiem

Nīcgale purvs - Necienīga attieksmē pret darbiniekiem

Labdien. Gribēju pabrīdināt tos kas domā iestāties darbā Nīcgales purva. Padomājiet par to divreiz. Priekšnieki tur neadekvāti cilvēki. Pret darbiniekiem izturas kā pret lopiem, pastāvīgi aprunā aiz muguras. Paši neseko tavām darbam bet klausās ko par tevī pastāstis kāds "stukačs". Par vienu to pašu darbu viena brigāde viens saņem 800€ bet otrs 500€ mēnesi. Kad bija karstās dienas +35 un vairak,mēs paprasijam vai nevar darbu sākt agrāk 5 vai 6 no rita kamēr nav karsti uz ko saņēmām atbildi kategoriski NEE. Beigās nācās aiziet no darbā. Pastāstīt vēl daudz ko, bet laikam no tā nav daudz jēgas jo līdz lieliem priekšniekiem tās nekad neaizies. Runāju ar daudziem darbiniekiem, visi sāka vienu to pašu "kur mēs Latgalē atradīsim darbu" Cerams šis stāsts kādam palīdzēs

R

R Radions2024 2 st atpakaļ

Pilnīgi piekrītu. Tada bardaka un haosa kā tur, nav laikam ne kur. Itka Laflora nopietns kūdras ražotājs ar labu reputāciju. Kāpēc viņi atsūtīja uz turieni tādu vaditaju kurš īr pilnīgi nekā nesaprot kūdras ieguves.