www.sudzibas.lv Netvision SIA Krāpšana!! Servisa nav!!!

Netvision SIA - Krāpšana!! Servisa nav!!!

netvision.lv norādīti ''Tehniskais atbalsts: visu diennakti
66-100-100

TEHNISKAIS ATBALSTS(TET tīkls):
visu diennakti
67-844-111 '' tie ir MELI! NEPATIESA INFORMĀCIJA! KRĀPŠANA! no 20:48 ( 14.09.2024. ) līdz 23:38 ( 14.09.2024. ) šie un visi pārējie numuri NAV SAZVANĀMI! Man uzrādījās '' pārtrūcis interneta savienojums. Notiek tā atjaunošana'' , bet reāli, no turnīrs mani atskaitīja ( -500 .00 ) zaudēju laiku ,vairāk kā 197 minūtes! Šī sūdzība NAV un NEBŪS atrisināta, kamēr nesaņemšu naudu un sarunas notiks TIKAI ar vadību!

Papildināts Armands Kravalis 14.09.2024

krāpšana!

A AniTur 14.09.2024

Neiedomājies to, ka varbūt problēma ir ar tavu zonu un līdz ar to nestrādā ne internets ne zvanīšanas funkcija? Iztestēji vai uz citiem numuriem var piezvanīt? Pārbaudīji sava telefona iestatījumus? Pēc sūdzības saprotu, ka neko nemēģināji darīt, lai diagnozētu problēmu.