www.sudzibas.lv Neplānoti izmaksu pieaugumi, maldinoši aprēķini un nepabeigts darbs Vilšanās pieredze ar Bk Tehno Pluss būvniecības pakalpojumiem

Neplānoti izmaksu pieaugumi, maldinoši aprēķini un nepabeigts darbs - Vilšanās pieredze ar Bk Tehno Pluss būvniecības pakalpojumiem

Mana pieredze ar BK Tehno Pluss (reg. Nr. 40203326524) fasādes būvniecības pakalpojumiem 2024. gada pavasarī bija ļoti neapmierinoša.

Sākotnējā pievilcība: It kā godīgs piedāvājums
Agrā pavasarī es izvēlējos BK Tehno Pluss, viņu sākotnējā izdevīgā piedāvājuma un īpašnieka (Sergejs Kovaļovs) šķietamās profesionalitātes dēļ. Mēs sīki izrunājām darba apjomu, un es jutos pārliecināts par viņa pieredzi un vienošanos par cenu.

Neplānoti izmaksu pieaugumi: Problēmas sākums
Projekta vidū Sergejs nāca klajā ar pārskatītu tāmi, atsaucoties uz papildu darbaspēka izmaksām, lai gan darba apjoms no manas puses nebija mainījies. Viņa skaidrojumi bija neskaidri, bet es negribīgi piekritu, lai izvairītos no kavējumiem.

Maldinoši aprēķini: Izdevīgums viņam
Vēl viena problēma bija Sergeja apšaubāmā metode darba apjoma aprēķināšanā. Viņš pārspīlēja mērījumus un iekļāva apjomus, kas nebija daļa no sākotnējā plāna, nepamatoti palielinot izmaksas. Neskatoties uz maniem mēģinājumiem izlabot šīs neatbilstības, Sergejs palika pie saviem uzpūstajiem aprēķiniem.

Pēdējais trieciens: Vēl viens izmaksu pieaugums un nepabeigts darbs
Tuvojoties projekta beigām, Sergejs pieprasīja vēl vienu cenu pieaugumu un atteicās turpināt par sākotnēji saskaņoto cenu. Saskaroties ar ultimātu un daļēji pabeigtu fasādi, es izvēlējos nemaksāt uzpūstās cenas, rezultātā projekts palika nepabeigts.

Brīdinājums
Mana pieredze ar BK Tehno Pluss bija kā murgs. Pastāvīgi cenu pieaugumi, maldinoši aprēķini un atteikšanās ievērot vienošanās parāda nopietnu profesionalitātes trūkumu. Es stingri iesaku neizmantot šīs kompānijas pakalpojumus.