N1 HOME SIA - Krāpšana

Kad internetveikalā tika pasūtīts galds un krēsli, bija informācija, ka tie atrodas noliktavā un tiks piegādāti 5-10 darba dienu laikā. No uzņēmuma puses nebija nekādas informācijas, ka piegāde aizkavēsies, kad zvanīju pirmo reizi, man tika solīts, ka pēc nedēļas būs, pienāca šī diena (kad iepriekš tika solīta piegāde) nav nekādas informācijas. Tika zvanīts uz uzņēmumu atkal, saņēmu informāciju, ka galds ir noliktavā, tomēr krēsli būs pieejami tikai 14. Augustā. Tika piedāvāta alternatīva, izvēlēties krēslus, kuri ir noliktavā - man uz epastu tika atsūtīti krēsli, izvēlējos sev tīkamākos krēslus, no piedāvāto variantu klāsta. Atkal tika solīts, ka pēc nedēļas viss tiks piegādāts. Protams, pēc nedēļas atkal nekas netika piegādāts. Atkārtoti tika zvanīts un šoreiz, jau nodevu informāciju, ka atsakos no šī pasūtījuma un vēlos saņemt samaksāto naudu par pasūtījumu. Uz ko man atbildēja, ka prece jau tiek piegādāta no Polijas un atkal pēc nedēļā tiks piegādāta (bet pagājušajā nedēļā viņi teica, ka galds jau ir noliktavā un krēsli arī tika izvēlēti no noliktavas, tad kāpēc pēc nedēļas būtu jāgaida preces no Polijas?) . Tomēr, paliku pie sava un pateicu, ka vairs neuzticos un tā pat vēlos, lai atgriež naudu atpakaļ. Pēc 4 darba dienām, nauda netika atgriezta, tāpēc epastā viņiem nosūtīju atgādinājumu, ka esmu atteikusies no pasūtījuma. Uz epastu man atbildēja, ka krēsli ir noliktavā un galds tikšot tajā pašā dienā piegādāts un nākamajā dienā man var piegādāt pasūtījumu ar 5% atlaidi. Uz ko es nepiekritu. Saņēmu atpakaļ epastu, par piegādes laikiem (linku no viņu mājaslapas, tomēr, ja es pasūtu preci, kura rādās, ka ir noliktavā, tad tas nozīmē, ka man šīs preces vajag pēc iespējas ātrāk) un to, ka atteikums tiks nodots finanšu nodaļai (kāpēc tikai pēc 4 darba dienām būtu jānodod info finanšu nodaļai, ja es jau esmu atteikusies no šīm precēm 4 dienas atpakaļ?) cerams, ka nauda tiks atgriezta viņu solītajā laikā.
Neiesaku nevienam šo internetveikalu, jo tiek melots un komunikācijas no uzņēmuma puses nav nekādas.

D

Good Intentions 08.07.2024

Tādai informatīvai informācijai nevar ticēt neviena mājas lapā.