www.sudzibas.lv Monta Slaide (Lulu Pica Teika) Lulu picā ka galvenā priekšniece ir nelaipna aprūna darbiniekus

Monta Slaide (Lulu Pica Teika) - Lulu picā ka galvenā priekšniece ir nelaipna aprūna darbiniekus

Monta slaide ir teikas lulū priekšniece, kura ir atbildīgā par lulū kārtību, tīrību, darbiniekiem u. T. T. Strādājot picērijā, kā darbiniekam saskāros ar ļoti "cūciksu" teiktu pat zemisku attieksmi no montas, jau pirmajā darba dienā redzēju un dzirdēju, kā viņa kliedz, pazemo citus darbiniekus tai skaitā arī mani, bet ir viens viņas mīļais darbinieks kuru viņa tikai respektē un dod vairāk maiņas tādveidā apdalīt citus. Kā arī monta spēlējās ar darbiniekiem, kāds viņai garīgā labsajūta būs un ir, tik darbinieki tiks pavazāti viņas spēlē un ar necieņu atlaisti. Pilnīgi pretīgi tas ir, kad pilnīgi izplāno kā atlaist darbinieku no darba, kur ir problēmas vienkārši pateikt, kad vēlas beigt darba attiecības vai pateikt ko šis darbinieks dara nepareizi, nevis tā vietā tiek veiktas šantāžas un pieņemti jauni upuri.

A anonymous_1 03.08.2024

Arī strādāju agrāk Lulu pica, tikai strādāju juglā un priekšniece bija Agnese Hrupalova, viņa ir vēl sliktak, bija tā ka viņa sitija darbiniekus (ja, tas nav joks), draudēja ka sitis pec darba, atverti teica ka mes esam dauni/invalīdi/debili. Galu galā kad man bija salauzīta kaja un es staigaju ar kostiliem, viņa man pat nedēva brīvdienus. Pec tam vel atlaidīja ka ar kostiliem nevarēju normāli strādāt...