Mēness Aptieka - Izbrīns

Mēness aptieka vadība,a kādu attieksmi jūs gaidāt no farmaceitiem,ja maksājat viņiem kā esmu dzirdējis 7eur/h?Lai gan nevar runāt par visām aptiekām.Nesen man gadījās būt Talsos,un apmeklēt aptieku Lielajā ielā.Bija laikam tā laime būt pie gaišmatainas sievietes ar brillēm(izburtoju,viņas vārds bija Inga Kalnete),nu tādu informācijas daudzumu es nesaņēmu pat no sava ģimenes ārsta. Tādu pacietību un interesi par manām problēmām es nebiju gaidījis, blakus strādāja otrā farmaceite,nedaudz garākā auguma,īsiem tumšiem matiem(viņas vārdu nezinu),cik redzēju,arī viņa ļoti laipni runājās ar pavecāku mammīti,kas īsti laikam nezināja,ko vēlas.Žēl,ka Rīgā neesmu sastapies ar tādu attieksmi, man pat ģimenes ārstu nevajadzētu.

06.06.2024

L Lietotājvārds_123 06.06.2024

beidz analizēt farmaceitus, sāc ārstēties :D :D :D :D analītiķis j...nais :D :D :D

A Ainārs kovaļevskis 06.06.2024

Tev kāds kautko prasīja jefiņ?Liekas, ka tev pašam noderētu kāds speciālista apmeklējums..es tikai pateicu,ka ir farmaceiti,kas darbu dara no sirds,nevis mehāniski noliek zāļu kastīti uz letes..