www.sudzibas.lv MAXIMA Neuzmanīgs kasieris

SIA Maxima Latvija - Neuzmanīgs kasieris

Pirkuma grozā liku vīnogas akcijas ietvaros no 23 jūlija līdz 29 jūlijam 2024 gadam vīnogu nosaukums ir gaišās vīnogas SUPERIOR bez kauliņiem 1 kg cena 2,69 bet pie kases man pārdevēja izsit preci gaišās vīnogas lielās kg cena 3.99 ar nosaukumu ALEDO
SUPERIOR vīnogas ir sapakots speciālos maisiņos kuru svars ir lielāks par 1 kg bet man tikai vajadzēja vienu ķekaru un es ieliku parastajā plastikāta maisiņā bet kasiere man izsit vispār citas vīnogas un par cenas ziņu dārgāk kā tas ir iespējams varēja jau pajautāt kādas tieši man ir vīnogas

25.07.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 25.07.2024

Labdien.
Paldies par Jūsu ziņu.
Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai atrisinātu radušos situāciju.
Atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju un ceram, ka turpmākā iepirkšanās MAXIMA Latvija veikalos Jums nesagādās vilšanos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

L Liāna Koroševska 25.07.2024

Neuzmanīga kasiere

H Helsu 25.07.2024

Kasieris kļūdījās , aizejat atpakaļ uz veikalu un jums starpību atgriezīs . Tiešām par katru šādu lietu jāraksta interneta sūdzība ?

L LabiDzīvojam 2 st atpakaļ

Jā, par katru šādu lietu jāraksta sūdzība, jo "tautai jāzina savi varoņi". Bet par "kļūdīšanos" darbā pienākas vismaz nepatīkama skaidrosanās. Vismaz.

H Henrijs Lai 25.07.2024

Šausmas! Pasaules gals! Kasē strādā cilvēks! Katrs var kļūdīties! Pati biji sasieta un ar aizlīmētu muti, ka nevarēji pateikt kādas vīnogas pērc?

Nākamo reizi ej uz pašapkalpošanās kasi! Redzēsi, kā tas ir. Kā var kļūdīties.

L LabiDzīvojam 2 st atpakaļ

Maximas troli, ceru,ka nākamais kļūdiīsies tava autobusa vadītajs un tu atmetīsi pakavus un vairs nevarēsi attainot utainas Maximas nekvalitatīvo darbu.

S sannas 25.07.2024

Kāpēc jūs pati neizdrukājāt uzlīmi ? Kasiere nepajautāja, bet kāpēc jūs pati nepateicāt?

L Liāna Koroševska 25.07.2024

1x Maxima nav aparāts kurš druka

T taisnibascinitajs3 25.07.2024

Atrasu internetā Jūsu bildes, tā arī izskatāties - cilvēks kurš iepērkoties nopērk 750g majonēzes, bet čīkst, ka par 658g augļa pārmaksājusi.

S sannas 25.07.2024

Dīvaini, ka vēl kādā veikalā tāda nav. Pat mazpilsētās ir redzēti visur.
Nu bet mēle taču jebkurā gadījumā ir. Turklāt tas būtu tikai korekti, a pateiktu, jokasieris taču negāja jums blakus un neskatījās ko jūs izvēlējāties.

ž žurcis 25.07.2024

Jēziņ.. Majonēzes zupa būs vakariņās?

A Anda Kalnberga 20 st atpakaļ

Maxima bieži “ kļūdās”!

A Anda Kalnberga 20 st atpakaļ

Pie preces 1 cena, bet “izsitās” cita, un nezin kāpēc, nekad nav zemāka, bet tikai augstāka!
Mego arī pasācis “ kļūdīties”…

Tājau saucas krāpsana.
Bet vismaz pēdējā laikā Maxima ir iemācījusies "nekļūdīties" ar celtniecību - griesti virs neiebrūk.