www.sudzibas.lv MAXIMA Tirdzniecība (pārtika - banāni)

Maxima - Tirdzniecība (pārtika - banāni)

Šodien SIA "MAXIMA XX" nopirkām banānus un izradās ar "Asinsslimību " (Baktērijas inficē banāna augu asinsvadus, un uz augļiem izraisa sarkanbrūnu puves veidošanos, kas atgādina asinis)
! Kā zināms, jebkuru sapuvušu produktu lietošana uzturā var izraisīt pārtikas saindēšanos mikroorganismu izdalīto toksīnu dēļ! Un kā tos ēst jeb dod bērniem? Izmesta nauda! Izskatās briesmīgi! 🤮
Citās valstīs šādus banānus aizliegts vest! Kāpēc LV nepārbauda? Kāpēc Maxima ved? Cena lētāka un visu mums bāž?

15.05.2024

S sannas 15.05.2024

Jūs gribējāt, lai kasiere jums katru banānu jums nomizo un pārbauda?
Kur tādas zosis rodas? Mazāk sēdi internetā, nebūs tādas aplamības jāraksta.

U uzticiba1242 01.07.2024

Ziniet, jus vel neredzejat ko livanu maxima x dara! Vakaros pardot safasetus auglu puvumus piena nodala! Katru dienu! Vot tur bardaks! Pa dienu ta nedara-bail par proverkam! Bet vakaros, kapec ne? Protams darbiniekim to liek darit vadiba! Un tur nerup, ka kads var saindeties ar kaurkadiem toksiniem!

U uzticiba1242 01.07.2024

Ziniet, jus vel neredzejat ko livanu maxima x dara! Vakaros pardot safasetus auglu puvumus piena nodala! Katru dienu! Vot tur bardaks! Pa dienu ta nedara-bail par proverkam! Bet vakaros, kapec ne? Protams darbiniekiem to liek darit vadiba! Un tur nerup, ka kads var saindeties ar kaurkadiem toksiniem!

S sannas 02.07.2024

Uzrakstiet sūdzību uz ofisu. Tādas lietas nedrīkst notikt. Kameru ierakstos viss būs redzams. Maximā jau gadiem netiek nocenoti augļi, acīmredzot Līvānos kāds dzīvo 4-5 gadi vecā pagātnē.

K Kate Kode 01.07.2024

Akd, cik gan daudz neadekvātu cilvēku apkārt dzīvo! Banāniem ir asinsvadi un brūnie pleķi ir asinsizplūdumi. 🤯 Tāds tādu atrod. Ļoti ceru, ka lielākā daļa ir troļļi. Bet pašai bija gadījums, kad jaunā kolēģe ieraudzīja, ka pusdienās mizoju banānu ar zaļās vardes uzlīmi, satraucās un visā nopietnībā stāstīja man, ka tas nozīmē, ka ēdu banānu ar vardes modificētiem gēniem. Ilgi darbā viņa nenoturējās ar tādu muldēšanu visiem.