www.sudzibas.lv MAXIMA Taromātu aizslēgšana

Maxima - Taromātu aizslēgšana

Labdien, 5dien, 03.05.2024, ap 21:20 vēlējos nodot taru maximas taromātā, pieejot pie taromāta pamaniju ka taromāts ir ciet , iegāju veikalā ar savu maisu un paprasiju pie kasēm pasaukt kādu atbildīgo, atnāca maiņas vadītāja ar tumšiem matiem, teica ka taromāts ir ciet, jo viņa nevar visu uzspēt un tāpēc aizslēdza ātrāk, un ko man tagat darīt ar manu taru? pamaniju ka tas notiek gandrīz katru dienu, dienu dienā taromāts tiek slēgts 21, vai 20:30 , jautājums tāds : līdz cikiem tad tas taromāts strādā? lai es pa velti nenesu tās tukšās pudeles.

05.05.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.05.2024

Labdien!
Liels paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Šobrīd taromāta konteineri piepildās ļoti ātri un veikala darbinieki pēc iespējās ātrākā laikā cenšas tos iztukšot, lai taromāts būtu atkal darba kārtība. Diemžēl konteineru iztukšošana, pudeļu šķirošana, taromāta grīdas uzkopšana prasa laiku, tāpēc ir reizes, kad klientiem lūdzam uzgaidīt vai nodot taru netālu esošajos taromātos.
Lūdzu informēt mūs, nosūtot informāciju uz [email protected], kurā MAXIMA veikalā saskaraties ar šādu situāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu MAXIMA Latvija

V Ventspilnieks1188 05.05.2024

Tas notika Ventspils, Aleksandra iela 16
Ceru kas tiks darīts, lai turpmāk tas nenotiktu, jo iepērkos bieži un veikals tiešām patīk

S sannas 05.05.2024

Mazpilsētās diemžēl nav tāda darbinieka, kas atbildīgs par taromātu. Vakaros veikalā ir 2 darbinieki, kasieri, kuru pamatdarbs ir sēdēšana kasē un kases dokumentācijas sagatavošana . Taromāta apkopošana ir spiestā kārtā uzlikts pienākums, par to pat nemaksā. Pienāks brīdis, kad darbinieku pacietība beigsies un viņi nebūs ar mieru sēdēt šķirot smirdigas pudeles un pēc tam palikt pēc sava darba laika, lai sakārtotu dienas noslēguma dokumentus. Diemžēl 1 cilvēks nevar atrasties 2 vietās vienlaicīgi.
Maximas sauklis- par visu padomāts ir sen izgāzies. Maximā ir padomāts par visu, izņemot par pircējiem un par saviem darbiniekiem. Maxima iegulda simtiem tūkstošu eiro, lai jau esošā veikalā pārliktu citās vietās plauktus un produktus, bet viņiem nav naudas ar ko noalgot darbinieku taromātam.
"Par visu padomāts ", kad sveramās vitrīnas iegrūž pretējā stūrī, lai darbiniekiem būtu jāved svaigā gaļas produkcija cauri visai zālei, lavierējot starp pircējiem, jo tiešās izejas no noliktavas līdz vitrīnai vairāk neeksistē. Galvenais pārvietot plauktus un lidz sim tiešām ērtās noliktavas durvis aizbarikādēt ar ledusskapjiem. Galvenais-jaunais koncepts un alkohols tieši veikala vidū. Nožēlojami! Darbinieki, neesiet kūtri, neklusējiet!

X Xxx001 07.05.2024

Labāk zvanīt depozīta punktam un izstāstīt.

J Jooopčik 14.05.2024

Bet labāk protams zvanīt depozīta operātoram😆