www.sudzibas.lv MAXIMA Taromāts neizdod naudu

Maxima - Taromāts neizdod naudu

Ievietojot PAREIZĀS pudeles taromātā nesamīcītas uzrāda error un saka ievietot to pudeli savadāk, izdaru un nu jau atkal tas pats error, labi ielieku citu pudeli un pieņem un tad atkal mēģinu ielikt to pudeli kuru nepieņēma, opā tgd pieņem un izņemu sakrāto summu no pāris maisiem 4.80. Okey Sistēma čakarējas tas skaidrs bet WTH kā viņa var man teikt ka es ievietoju roku iekš taromātā kad viņa pat nav bijusi tur iekšā un tgd kad es atkal jau mēģinu noņemt naudu jo iet kārtējais mais ar pudelēm man izdod čeku ka esmu mēģinājis appist taromātu un aizejot lidz priekšniecībai maksimas man atdod čeku ar 0.50 centiem Vnk WTH man no visām pudelēm ko sāku nodod pēc pirmā čeka bija jādabu vismaz 4.00 a man iedod 0.50. Tas ir appisiens riktīgs un kurš man atgriezīs 4.00?
Nav liela summa bet still cash is cash.

24.08.2024

Good Intentions 25.08.2024

Normāla summa ņemot vērā, kad tās pudeles tev dzīvoklī aizņēma vietu un vajadzēja vest uz taromātu. Shit Happens.

A Anonims_001xxx 25.08.2024

Kāpēc tu domā ka Maxima ir vainīga, viņi jau tikai apkalpo lai cilvēki varētu nodot. Sistēma jau no paša sākuma jau ar saviem knifiem.

K Katrīna951 26.08.2024

Saskatījies Tik Toku kā var piečakarēt taromātu?

L LabiDzīvojam 28.08.2024

Lasīt proti? ir rakstīts kas soreiz bija noticis deģenerētās Maximas deģeneētajam taromātam.