www.sudzibas.lv MAXIMA Tagad brīnumi arī ar taromātiem

Maxima - Tagad brīnumi arī ar taromātiem

Ja jūs esat PSRS ļeņiniskais talcinieks vai 21. gadsima zaļais aktīvists un tikai idejisku iemeslu dēļ glābjat planētu, bez atlīdzības vācot un nododot tukšo taru, tad Maxinma taromāti ir domāti tieši jums. Bet, ja jūs esat iedomājies, ka depozīta kuponiem, kurus jūs saņemat taromātā, ir kaut kāda vērtība, tad jūs kļūdāties. Tikpat labi kuponam, kuru jūs tikko saņēmāt taromātā, vērtības var arī nebūt un jūs dzirdēsiet vienu muļķīgu izskaidrojumu pēc otra – ka kupons esot “izlietots” vai “tukšs”.
Stulbajai, nekompetentajai Maximas vadībai, kas nejēdz sakārtot pat taromātu, lai tas būtu lietojams, iesaku aizvākties no amatiem, kuriem jūs nederat, un sameklēt fizisku darbu par minimālo algu. Kad radīsies sajēga par to, kā jāstrādā vadītāja amatā, varat mēģināt tādu amatu sameklēt.
Pircējiem, kas pagaidām vēl nav sākuši boikotēt Maximu – jūs tikpat labi varat izmest taru konteinerā pie mājas. Naudas vērtības Maximas kuponiem tāpat nav.
Zaļajiem bezatlīdzības aktīvistiem – strādājiet čaklāk! Kopā ar Maximu jums izdosies!
Maximas trollim, kurš te noteikti parādīsies – ej uz poda.

25.07.2024