www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Aizejot uz depozīta punktu, tas bija pilns. Pajautājot vai to varētu iztīrīt, saņēmu atbildi “Nē!”. Atstāju pudeles pie taromāta, sāka brutāli braukt augumā, lai savācu savas pudeles. Uz taromāta skaidri un gaiši rakstīts, ka jāsazinās ar veikala darbinieku. Maximas, neko dzīvē nesasniegušie, varoņi.

25.10.2024

T

Velvetpopstar 25.10.2024

Nebūtu so varoņu, tad Nebūtu kas jūs veikalā apkalpo.

L LabiDzīvojam 26.10.2024

Nebūtu degenerētās Maksimas, ietu uz citu, normālu veikalu.

Dusmīgais Ainārs 25.10.2024

“Pat neko nesasniegušajiem cilvēkiem “ ,kā jūs viņus nosaucāt nevajag jūsu bezjēdzīgas pudeles . Un nevajag sākt ar zaļo domāšanu u.t.l , ja nevajadzētu tos 10 centus tad varētu arī atstāt pie majas miskastes konteinera ,un noteikti atrastos cilvēki kas viņas nododu .

L LabiDzīvojam 26.10.2024

Zaļā domašana iet uz Čūsku salu un tur ukraini paskaidros,kur jāiet tālāk, visa pasaule zina šo adresi.
Taromātu-depozītu sistēma ir bezjēdzīga, metiet pdeles konteinerā pie mājas.
Starp citu, ir vesela pudeļu škira, kuru taromātos nepieņem, tieši stiprā alkohola pudeles, tās tiek izmestas,kur pgadās. Kārtējā pseidozalā darbibas imitācija.