www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien!
Zināms, ļoti daudzi lauku iedzīvotāji strādā Rīgā. Arī es. Iebraucot(braucu ar sabiedrisko) svētdienas vakarā Rīgā, vienmēr devos uz Maxima Melnsila 22, kas ir māju tuvumā. Lauku labumus vedu čemodānā(rokas bagāžas izmērs). Katru reizi čemodānu atstāju pie kases, kuras bija brīva. nekad nav bijis problēmu. Sapērkos un dodos uz dzīvokli. Šajā svētdienā 15.09.arī noliku čemodānu(kases ar kasieriem nestrādāja, tikai pašapkalpošanās kases). Sapirkos, kasieru joprojām nebija, izmantoju pašapkalpošanās kasi. Pēc tam konstatēju, ka sākusi strādāt kasiere tur, kur bij amans čemodāns, čemodāns bija pazudis, apsargs to bija izlicis Maxima priekštelpā, jo Maximā neesot glabāšanas kameru. Paldies, ka čemodāns nebija nozagts!

5 st atpakaļ

I

A AniTur 3 st atpakaļ

Tu tikko nopietni uztaisīji šo sūdzību? Var redzēt, ka tu no laukiem esi. Tu noliki čemodānu vietā kurā tas traucēja veikala darbībai un vēl sūdzies, ka tavu čemodānu paņēma un nolika uzglabāšanas telpā? Tev paveicās, ka kāds to vienkārši nepaņēma.
No visas sirds tev lūdzu nākamreiz iedod savu sūdzību izlasīt kādam cilvēkam kuram iq līmenis nav pielīdzināms istabas temperatūrai.

( ( ͡❛ - ͡❛) 3 st atpakaļ

es pat teiktu , saldēšanas kameras temperatūrai. Lai priecājas, ka pilsoņi ir bezatbildīgi un neziņo par bez uzraudzības atstātiem priekšmetiem. Lauķim iecirknī paskaidrotu, kur drīkst un nedrīkst atstāt čemodānu bez uzraudzības.

Velvetpopstar 2 st atpakaļ

Par jo īsti ir sūdzība? Par to, ka paglabāja Jūsu vietā čemodānu, lai nenozagtu. Nepateicība pasaules alga.

K Katrīna951 1 st atpakaļ

Kapēc nevar ņemt līdz? Ja liktu atvērt, redzētu, ka tā nav Maximas prece.

A AniTur 1 st atpakaļ

Ņemt līdzi var. Atstāt nevar.