www.sudzibas.lv MAXIMA Pircēju maldināšana

Maxima - Pircēju maldināšana

Veikali maxima reklamē preču atlaides, bet divas dienas pēc kārtas veikalos nav ne akcijas majonēze, ne olas (30gab) . Reklāma televīzijā pilnā sparā, bet veikala pārdevējam atbilde - mums nav. Apsekoti 3 veikali vienībās gatve, Rīga Plaza, Mūkusala. Veikalu plaukti tukši, bet cenu zīmē norādīts akcijas laiks līdz 23.09.2024.
Pārdevējas neatbild uz jautājumiem.

22.09.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 23.09.2024

Labdien!
Akcijas bukletam ir informatīva nozīme un ar aktuālo preču piedāvājumu Jūs varat iepazīties katrā veikalā klātienē. Akcijas preču sadale veikalos var atšķirties un tās ir pieejamas ierobežotā daudzumā.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

B

Velvetpopstar 22.09.2024

Viss gan izpārdotas, sestdien un svētdien preces nepiegādā. + maxsima preces pasūta automātiski.

D dzapa 23.09.2024

piegada preces gan veikalos

M Mēnesis 23.09.2024

Ja mācētu izlasīt,td pie km akcijas ir rakstīts *ierobežotā daudzumā