www.sudzibas.lv MAXIMA Обман

Maxima - Обман

Maxima зачем обманывать пенсионеров инвалидов, вы ставите товар который которого нет, пенсионер инвалид хотел купить чайник металлический, думал что скидка есть а вы поставили пластмассовые чайники и поставили на неё скидку 40%. Зачем обманывать людей плохое отношение скотское.

30.07.2024

Компания получила уведомление об этой жалобе

S sannas 30.07.2024

Kur apmāns? Jūs gribējāt, lai tajā mazajā bukletā uzzīmē visas iespējamās tējkannas? Attēliem ir ilustratīva nozīme. Līdz pensijai nodzīvojis cilvēks nesaprot, ka visu sortimentu nevar ielikt 5×5cm attēlā? Ej uz citu veikalu, būs tev metāla tējkanna. Manā mazpilsētā ir ari metāla tējkannas, protams viņas arī atbilstoši maksā. Ja tev tuvākajā veikalā kāds ir nopircis metāla tējkannu pirms tevis, tad veikals ir vainīgs? Šodien ir otrdiena, akcija ilgst vēl nedēļu! Vai kāds no veikala darbiniekiem tev zvanīja un solīja šodien izsniegt metāla tējkannu? Solīja un neiedeva? Tad tiešām nelieši! Bet realitātē neviens tev neko nesolīja, Tu pats izdomāji un apvainojies par to, ko izdomāji.
Turklāt, tādas preces jāpērk specializētajos veikalos, nevis pārtikas lielveikalā .

Good Intentions 30.07.2024

** Cena pie preces norādīta bez atlaides.

Good Intentions 30.07.2024

Ja nav, tad jameklē citā veikalā takā preču daudzums ir ierobežots.

apaļš ābols 31.07.2024

pričom pensionārs, invalīds? jāskatās uzmanīgi.