www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana/slikts serviss

Maxima - Krāpšana/slikts serviss

Sieva norēķinājās pašapkalpošanās kasēs ar skaidru naudu, no kuras daļu aparāts neierēķināja (summa bija neliela) , vēršoties ar sūdzību pie atbildīgās pārdevējas, viņa paziņoja - aparāts tā ir saskaitījis un tur neko nevar iesākt. Tad nu piemaksāJusi iztrūkstošo summu devās prom.
Vai šādā situācijā kasierei nevajadzēja slēgt kasi un veikt naudas skaitīšanu, lai pārliecinātos, ka viss ir pareizi un nav notikušas nekādas kļūdas?
Maksimums 10minūtes vēlāk zvanīju uz pieejamu tālruni, kas ir savienots ar info kasi, tur pretī tikpat zinoša pārdevēja - ja aparāts izdevis čeku, tad viss ir kārtībā un neko nevar iesākt, pēc sarunas nometa tālruni un uz atkārtotiem zvaniem neceļ vairs.
Vai sāda ir normāla attieksme no personām, kuras iesaistītas darbībās ar naudu? Neviens neko nevar iesākt un nemaz nevēlas iesākt, lai pārbaudītu šo situāciju?

13 st atpakaļ

K

Good Intentions 11 st atpakaļ

Nav ko mest sauju, bet pamazām.