www.sudzibas.lv MAXIMA Dzen bērnu ārā no veikala!

Maxima - Dzen bērnu ārā no veikala!

Iecavas "Maxima Latvija" Rīgas ielā 27
31. Jūlijā ap plkst 19.00 mans bērns vēlējās nopirkt kancelejas preces skolai. Izvēloties pirmo pildspalvu pienāca kasiere no ātrajām pašapkalpošanās kasēm un pateica manam bērnam, citēju - "ja kaut ko pirksiet, tad ejat uz kasi, ja neko nepirksiet tad ejat tagad ārā no veikala! Nav ko šeit spēlēties! "
bērns nobijies nolika vietā ko noskatīJusi un aizgāja.
Kopš kuriem laikiem veikalos ir ierobežots laiks, kuru veikalā pavadīt? ! Ņemot vērā to, ka bērns tur atradās minūti!
Jūsu "maxima Latvija ir svarīgs ik viens klients" šajā dienā un laikā diemžēl nenostrādāja!
Ļoti žēl, taču bērns uz šo veikalu nontā brīža baidās ieiet un kaut ko nopirkt, ka tik atkal nepadzen prom.
Situācija maksimāli nelaipna no kasieres puses!

03.08.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.08.2024

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Ar darbiniekiem tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņu tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

K

S sannas 03.08.2024

Bijāt veikalā, redzējāt konkrēto situāciju? Vispirms jāuzklausa abas puses. Nu neticas, ka 1 minūtes laikā jūsu bērns tika pamanīts un jau pat izraidīts.

K K95 03.08.2024

Jā, šis fakts diemžēl tika pārbaudīts un apstiprināts.
Kancelejas preces novietotas pie pašapkalpošanās kasēm, laikam "ļoti patraucēja" kasierei.

K K95 03.08.2024

Kā arī tika pierādīts fakts, ka tā bija tikai viena minūte.
Diemžēl, pat ja tā būtu stunda, vai divas, vienalga.. dzīt ārā no veikala nav tiesības. Patērētājam veikalā atļauts uzturēties bez laika ierobežojuma.

K Kate Kode 03.08.2024

Ņju, žēl, ka bērnu neuzskata par pircēju un traucē izdarīt izvēli. Varētu padomāt, kas gan tur liels - pildspalva!? Bet es arī, kad mācījos, pielāgoju izvēli savam rokrakstam. Ar 0,5mm man bija vieglāk veikt konspektus, 0,7mm ķēpa vien sanāca. Jā, varbūt Maximā pa fikso ieskrien nopirkt kādu prikolīgu pildspalvu ar krokodila galvas uzgali tāpat vien, bet tomēr...

O oIo 03.08.2024

man šitā vienreiz no aptiekas padzina.. vēlējos atrast ērtāko prezervatīvu.

K Kate Kode 03.08.2024

Apsveicami, ka pērc prežus aptiekā. Tātad nekautrējies no izmēra. ;D Jo Maksimā jau nekonsultē par ērtāko un piemērotāko. Tur pērk xxl, lai atstātu iespaidu uz pārdevēju.
Tikai kāpēc Tevi padzina?.. :D

K K95 03.08.2024

Laikam stulbi salīdzināt savas un bērna vajadzības veikalā. ;)