www.sudzibas.lv MAXIMA Darbinieka attieksme

Maxima - Darbinieka attieksme

Sveiki.
Esmu klients kas apmeklē jūsu veikalu no pirmās atvēršanas dienas, un jūsu darbinieks aizliedz klientam apmeklēt jūsu veikalu, un norāda kad viņš ir direktors un nosaka man klientam neapmeklēt šo veikalu. Es pati zināšu kur man ērtāk iepirkties! Saruna bija ar direktores vietnieci, kas uz šo problēmu nereaģē un aizstāv šo darbinieku!

09.08.2024

Papildināts Ivita45 09.08.2024

Šodien Maximā tika izskaidrota situācija, secinājums ir viens par to kad Maxima, Slokas iela 115 vadība klienta sūdzības neuzklausa par darbinieku, klientam netic un klientam norāda kad man nav kaut kas kārtībā tik pat labi es varu pateikt kad ir problēmas jūsu darbiniekā, darbinieks pats atbildēja kad es traucējot strādāt ar savu iepirkšanos veikalā, drīzāk darbinieks man traucē un izsaka vēl pretenziju. Un vēl ļoti nepatīkami bija kad tika uzaicināts apsargs, kas man norādīja kad ejam, ar mani tā nerunās, tāda sajūta bija kad es būtu kāda cietumniece, vārdu sakot vēlējos iepirkties, bet apsargs norādīja uz izeju, un no šī brīža vairāk dēļ tādas attieksmes neiepirkšos, uz pirkstiem var saskaitīt cik šajā veikalā ir laipnu pārdevēju. Runājot par augļu nodaļu, ir viena darbiniece kas klientu klayvitne

Papildināts Ivita45 09.08.2024

Klātbūtne izsaka savu nepatiku kā klienti iepērkas. Dēļ šādas attieksme no vadības, apsardzes un no darbinieka puses šis veikals ir man pretīgs. Apmeklēju veikalu no pirmās atvēršanas dienas vairāk nevēlos apmeklēt.

I

M Mēnesis 09.08.2024

Un kāpēc tāda attieksme?Varbūt jūs necienāt darbiniekus un pretī saņēmāt tādu pašu attieksmi.

A AntiElvi 09.08.2024

Jā, visticamāk, ka pati kaut kāda pedējākā kuņa, kura iedomājies, ka visiem viņai jālaiza viņas smirdīgā pakaļa!

S sannas 09.08.2024

Paskatieties autores "profilu". 8 sūdzības! Un visās kāds ir slikts, pati balta un pūkaina. Visi viņu apbižo.

O oIo 09.08.2024

Palasot sūdzības iesniedzēja iepriekšējās sūdzības ,būtu likumsakarīgi, ka lai nodrošinātu citiem pircējiem patīkamu iepirkšanos, šādai pastāvīgi un nepārtraukti konfliktējošai personai būtu liegts atrasties veikalā.

I Ivita45 09.08.2024

Ja nezināt situāciju nekomentējat

N Neitrāla persona 10.08.2024

Jūs jau normāli nepaskaidrojāt situāciju, katram pašam jāizdara secinājumi.

A AntiElvi 10.08.2024

Tieši tāpēc jau arī neko smalkāk neskaidro, jo būtu jāmelo, bet meliem kājas ir īsas...

E Emils16 10.08.2024

Šī sieviete uztaisija darbiniekam skandālu tādu, ka cilvēkiem nācās skatīties uz viņu ar kauna sajūtu.