www.sudzibas.lv MAXIMA Darbienieku attieksme

Maxima - Darbienieku attieksme

Negribēju rakstīt sūdzību, bet ir sakrājies. Saprotu, ka veikals ir nesen atvēries un ir vēl grūti, bet tas tomēr nav attaisnojums. Tātad par darbiniekiem, par viņu attieksmi. Parasti eju uz pašapkalpošanās kasi, tur ļoti bieži neatrodas uz vietas darbinieks, kas regulē visas kases. Vienreiz 10min ar mazu bērnu nostāvēju, kamēr pienāca apsargs. Pat ne maxima darbinieks, kas likās dīvaini. Un tie apsarga izteikumi visiem klientiem vienkārši briesmīgi, bez maz vai mēs te visi vainīgi, ka kases apstājušās. Vakar iegāju Maxima veikalā un tas pats apsargs stāv un krāmē veikala preci, vienu citu dienu viņš ar vienu citu Maxima darbinieku pa veikalu vienkārši ākstās, stumda kravas ratus un uz ko kāda Maxima darbiniece reaģē un skaļi aizrāda.

12 st atpakaļ

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 11 st atpakaļ

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Lai varam ar darbiniekiem veikt pārrunas un atgādināt viņu tiešos darba pienākumus, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem, lūdzam precizēt veikala adresi.
Atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju un ceram, ka turpmākā iepirkšanās MAXIMA Latvija veikalos Jums nesagādās vilšanos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

A asdasd123 6 st atpakaļ

kāda alga - tāda jums arī attieksme . visiem is pilnīgi po..ui .

S sannas 3 st atpakaļ

Nevis darbinieku attieksme, bet veikala vadības! Ja veikala direktoram reģionālais direktors pasaka, ka ir pilnīgi normāli, ja dienā kases apkalpo viens vienīgais kasieris, tad uzskatu, ka pilnīgi normāli ir tas, ka šis vienīgais kasieris aiziet arī pārtraukumā, kas viņam pienākas un kas tiek izrēķināts laukā no darba laika. Tāpēc arī nav tā darbinieka, ka ekonomijas nolūkā viņš ir vienīgais tajā dienā pie kasēm. Un neviens cilvēks 14 stundas no vietas nevar nosēdēt neizejot ārā.
Un jā, kasu zonu pieskata apsardze un viņiem ir pienākums pienākt problēmu gadījumos. Kā var spriest par firmas darbu, ja pati no tā visa esi tālu?
Kādā sakarā bērns jāpiemin? Man ir vairāki bērni, ne viens vien. Vai es dēļ tā kaut kāda īpašāka citu fonā? Ja bērns nav valdāms , nav jāņem līdzi. Veikals taču nespieda jums bet viņu līdzi, kāpēc veikalam par kaut ko jāatbild kārtējai mātei varonei?
Par to, ka apsardzes darbinieks liek preci, tur jums deguns nav jābāž, jo jūs neziniet elementāras lietas: piemēram to, ka preces, kurām līmē uzlīmes, liek pīkstuļus,magnētiskā un plombas, to dara apsargs un viņš arī liek tās preces plauktos pēc apzīmēšanas . Arī sīko inventarizāciju ar skeneri veic apsargs un tā absolūti nav pircēju darīšana.

A AKuku 24 min atpakaļ

Izskatās, ka ļoti labi pārzinat šo sfēru. Veiksmi darbiņā!

B Burbur 2 min atpakaļ

To Sannas: Lūk cilvēks, kurš zina oderi, nevis, kā tikai uzkakāt.. Ir gan arī cits moments- visur tiek publiskota Maxima grupe peļņa, bet algas ta niko nav.. Uz papīra jau skaisti (ar nosacījumu, ka vari valsts stundas nostrādāt, bet to tak neļauj (max 130-140))..