Maxima - Bojājums

Nopirkām gāzēto ūdeni aset 1,5l. Noliku virtuvē uz grīdas, pēc pāris stundām ūdens pudele pārsprāga un viss ūdens uz grīdas.

08.08.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.08.2024

Labdien. Lūdzam nosūtīt informāciju uz [email protected], klāt pievienojot veikala adresi, čeka numuru un PALDIES kartes numuru, ja tādu izmantojāt veicot pirkumu.
Atvainojamies par sagādātajā neērtībām.

S sannas 08.08.2024

Nopietni? Par to jāraksta sūdzība? Veikals vainīgs? Kā pierādīsiet, ka to pudeli saudzīgi nolikāt, pa ceļam uz mājām nekur netraumējāt ? Kāpēc vispār pudele jāliek uz grīdas?

A AntiElvi 09.08.2024

Tas nav nekāds brīnums, ka tā varēja notikt! Šim Maksimas izstrādājumam pudeles ir tik plānas, ka mazākais asumiņš un ir caurums!
Bet Maksima ar šo izstrādājumu skaisti iemācījusies pelnīt naudu! Parastu krāna ūdeni ieietu vislētākājā pudelē un aitiņas pērk!
Tas nav pat nekāds avotu ūdens! Tas ir vienkārši krāna ūdens! Peļņa vienkārši nenormāla sanāk!

S sannas 09.08.2024

Viņš arī netiek saukts par avota ūdeni. Turklāt to neražo veikals.

A AntiElvi 09.08.2024

Šis izstrādājums ir speciāli tapis pēc Maksimas pasūtījuma, tāpēc var saukt par šīs iestādes izstrādājumu! Gan tas, kas piepildīts, gan tas, kādos traukos tiek pildīts, ir noteikusi Maksima! Tev šķiet, ka nebūtu jānorāda, ka tas ir parasts krāna ūdens?

S sannas 09.08.2024

Nav ne jausmas kas tur iekšā, es tādu nekad nedzeru. Tomēr man šķiet, ka produkta cena daudz ko izsaka. Kas grib labu ūdeni, tas pērk labu. Kam vajag ūdeni, ar ko mašīnā braucot rokas nomazgāt, tas pērk aset.

A AntiElvi 09.08.2024

Tā viņš ir, bet, es uzskatu, ka arī tie 39 centi ir neadekvāta cena priekš krāna ūdens, kurš iepildīts vislētākājā pudelē.