www.sudzibas.lv MAXIMA Beigti augļi, dārzeņi

Maxima - Beigti augļi, dārzeņi

Bieži novēroju, ka kvalitāte augļiem, dārzeņiem ir ļoti zema. Pārdodas sapuvušas vīnogas, gurķi. Gaļa smirdīga. Es uzskatu ja viss tagad maksā tādu naudu, tad kvalitātei ar jābūt augstā līmenī.
Ja nekas nemainīsies, es iešu tālāk. Tas nav normāli! Cilvēki tērē naudu par to ko pat ēst nevar.

05.08.2024

D

Good Intentions 05.08.2024

Bieži vien visu labo izķer un paliek, kas paliek. Cerams ka arī informējat kādu uz vietas un netikai sūdzības rakstat.

G Ghost man 06.08.2024

šis! es aizvakar paprasīju lai man nopērk vīnogas, atnesa man lielāko daļu beigtas jo baigi neieskatijās jo plaukts bija pilns, kad atnesa mājās tad pamanīja. Vakar ieeju plauktā atlaide klāt pat un lielākā daļa iepakojumā ir beigtas.

K Klients_2014 07.08.2024

Nu, bojāti augļi un dārzeņi jau ir palikuši kā Maxima vizītkarte. Rodas iespaids, ka Maxima piegādātājs ir Getliņu izgāztuve. Turklāt runa nav par atsevišķiem bojātiem augļiem un dārzeņiem, bet ļoti bieži ir tā, ka praktiski nav pat ko izlasīt, jo bojāts ir viss. Es neticu, ka PVD par to nav informēti. Izskatās, ka tur vienkārši viss ir savstarpēji nokārtots.