www.sudzibas.lv MAXIMA Attieksme pret darbiniekiem (skolēniem).

Maxima - Attieksme pret darbiniekiem (skolēniem).

Labdien!
Vēlos vērst uzmanību uz situāciju, ko bieži novēroju Baložu Maximā. Uzskatu, ka šāda situācija nav pieņemama.
Regulāri iepērkoties, esmu lieciniece tam, ka uz skolēniem, kuri veic savus darba pienākumus, tiek skaļi bļauts. Bieži var dzirdēt noliktavā kādas sievietes bļaustīšanos. Šodien īpaši izcēlās kautkāda sieviete ar melniem gariem matiem, kas, šķiet, ir maiņas vadītāja, jo vienreiz viņa pie pašapkalpošanās kases skaļi un rupji aizrādīja kautkādai kasierei par kautko. Bieži iepērkos maximā, un man ir nožēlojami redzēt, ka šie nabaga bērni, kas smagi un labi strādā, tiek pakļauti šādai attieksmei. Es nezinu, pie kā vērsties šajā situācijā, vai nu pie "bez tabu", vai bērnu aizsardzības dienesta, jo šī bļaušana, aizrādīšana un pat apvainošana ir nepieņemama. Man ir prieks redzēt, ka bērni, kuri tikko sākuši strādāt savā vasaras brīvlaikā, dara labu darbu, bet viņi saņem šādu attieksmi. Tas ir ļoti nesmuki, un tagad es saprotu, kāpēc neviens nevēlas strādāt maximā. Šie jaunieši noteikti nevēlēsies atgriezties strādāt maximā pēc šādas pieredzes.

07.08.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 07.08.2024

Labdien. Paldies ka sazinājāties ar mums un informējāt par redzēto situāciju. Informāciju nodevām veikala vadībai tālākai situācijas noskaidrošanai un risināšanai. Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu. Ar cieņu MAXIMA Latvija

J

M MegaMega 07.08.2024

Piekrītu, tas nav normāli. Es pati pagāšgad Ķekavas Maximā redzēju kā uz meitenīti bļāva kautkāda veca blonda darbiniece.

A asdasd123 07.08.2024

latvānijas laimes paradīzē nav vietas vergu smaidiem . šīto skolēnu vietā es jau domātu , kur labāk aizvākties no šīs paradīzes pēc skolas pabeigšanas .

Good Intentions 07.08.2024

Labākais variants ir to nofilmēt, tad arī izlidos ātri.

Good Intentions 07.08.2024

Ņemot vērā, kā tur nodarbina pieaugušos, tad acīmredzot dažiem nervi netur no tādas strādāšanas, bet atkal tie ir jaunieši. Cerams psihi neietekmēs un izdarīs secinājumus.