www.sudzibas.lv MAXIMA Apkalposana

Maxima - Apkalposana

Labdien, divi kasieri ljoti slikti strada maza maksima... vini ne sauc viens otru vienkarsi ignore cilvekus kuri prasa pasaukt kasieri, kases ir tikaj divas. Blonda tur runa pa telefonu aiz kases kad strada un runa tikaj krieviski, ari ar visiem pircejiem...
Domaju vinja vispar nezina valsts valodu! Otra ljoti lena gara strada un ari nevar pasaukt kasieri kad prasa, tapat man klajas vinja ari nezin valsts valodu...

22.10.2024

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 22.10.2024

Labdien!
Nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi ir viena no mūsu prioritātēm, tādēļ pateicamies par atgriezeniskās saites sniegšanu.
Lūdzam uz [email protected] atsūtīt precizējošu informāciju ar veikala adresi, datumu un laiku, kad šīs situācija ir bijusi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

Nu un ka viņa runā krieviski? Nav jau liela muiža! Atradis par ko sūdzēties

Good Intentions 22.10.2024

Stāvi rindā un gaidi, kā normāli cilvēki, to dara vai arī kraties prom.

A Anete Mežale 24.10.2024

arī esi maximas darbinieks noteikti

Good Intentions 22.10.2024

Pa lielam kasiera darbs nav runāt ar klientiem un pieļauju, ka tas ir darba zvans. Runā, nerunā nu tad vispār neviena kase nestrādās.