Matīs Bērzs jab SIA Koivu - Bez čeka un krāpšana

Čalis atklāti reklamējas Feisbukā zem profila Matīs Bērzs un prasa kuram atvest preces no internetveikala Vācijā. Čeki 90% netiek doti. Veicām kontrolpirkumu- labākais bija viņa atbilde, vecīt, ar šo nodarbojos jau vairāk kā desmit gadus, mani klienti ir lielākie latviešu mūziķi. Skaidrs ka nekādi čeki un nekādas garantijas. Reklāmas par pasūtījumiem tiek liktas regulāri un publiski arī citās vietās Feisbukā. Absolūti nelikumīgs bizness! Šobrīd notiek darbs ar institūcijām kas šo te var izbeigt. Attēlamā mums labi zināmi divi krāpnieki :)

F

V Valt 3 st atpakaļ

Bildē toč divi krāpnieki- diez kādā veikalā viņiem vēl dod preces? Gatis jeb Šekspīrs tak ļoti slavens ar šito. Saša no Tavas skaņas vēl ilgi maksāja mūzikas veikala saimniekam par neapdomīgi bez priekšapmaksas atdotajām precēm! Uzmanās no šitiem fruktiem!

A antonslaukuseta 3 st atpakaļ

Tā arī nesapratu kāpēc viņi ir krāpnieki.