www.sudzibas.lv Māju būvniecība SIA Kavē termiņus, nepilda solījumus, nenovērš defektus

Māju būvniecība SIA - Kavē termiņus, nepilda solījumus, nenovērš defektus

SIA māju būvniecībai uzticējām veikt fasādes renovāciju 2022. Un 2023. Gadā. 2022. Gadā viss bija korekti, bet dēļ rudens atnākšanas palika pāris sīki darbi, ko solīja izdarīt 2023. Gadā. 2023. Gadā turpinot jauno līgumu fasādes renovācijas turpināšanai viss bija kā diena pret nakti. Aizmirsās visi solījumi pabeigt sīkumus, darbi tika veikti paviši, ar būtisku kavēšanos, beigās piesaistot viesstrādniekus no Uzbekistānas, kuri darbus veica īpaši pavirši. Visu laiku ir visādas atrunas dīvainas par brāķiem. Piemēram, notekas ir mazākas pie otras fasādes, jo projektā nebija noteikts resnums. Bet kāpēc stiprinājumi lielāki, Caurumi lielāki utt. Joprojām nevienu defektu neatzīst. Nekad neiesaku nevienam! Ja gribat sadarboties, tad esiet gatavi būt no savas puses būt 100% precīzi (katru lietu parakstīt un ar termiņiem un soda naudām no viņu puses) , jo jūsu kļūdām vilks ar pirkstu līdz, bet savas nepamanīs.