www.sudzibas.lv LVBET.LV Krāpšana (pieļauju)

AtrisinātaLVBET.LV - Krāpšana (pieļauju)

Protams, saprotu, kāds ir azartspēļu bizness, un ka viņi pelna uz tādiem cilvēkiem, bet tomēr...
Noteikums, ka no iemaksātās savas personīgās naudas - viņu spēļu kontā, ir jāapgroza (tātad reāli jāzaudē) vismaz 50% no tās summas, lai pārējo varētu dabūt atpakaļ (lai viņi apstiprinātu naudas izmaksu) , es uzskatu par pilnīgu murgu un par manas naudas piesavināšanos.
Vai tiešām šādiem noteikumiem būtu jabūt likumīgiem?
Lai šis būtu piemērs citiem, vai vismaz būsiet lietas kursā.

Ziņas no lvbet konsultanta:

● vēlos precizēt, ka jūs reģistrējoties lv bet piekrītat noteikumiem, kas iekļauj arī noteikumu par apgrozījumu. Mums nav jābrīdina jūs par katru noteikumu, tas ir jūsu pienākums, ja vēlaties izmantot lv bet piedāvātos pakalpojumus.

● es: vai lv bet neveiks manas personīgās naudas izmaksu uz manu kontu?
Viņi: nē, jo jūs neesat veicis apgrozījumu atbilstoši noteikumiem: 4.19 iemaksātos naudas līdzekļus nevar izņemt no konta, ja vien vismaz 50% no tiem pašiem naudas līdzekļiem nav tikuši apgrozīti spēlēs. Likmju izdarīšana uz galda spēlēm ar minimālu zaudējumu iespējamību (pretējas likmes) nav uzskatāma par pieņemamu likmju apgrozīšanas prasību izpildes veidu. Ņemiet vērā, ka izmaksas pieprasījumiem par lv bet izdarīto depozītu summām, kas vismaz vienu reizi nav izmantotas kazino spēlēm vai sporta likmēm, var tikt piemērota administratīvā nodeva piecu procentu (5%) apmērā vai vismaz desmit eiro (10 eur) . Pirms šādas izmaksas apstiprināšanas tā ir jāizvērtē un jāpārbauda riska nodaļai.

●vēlos precizēt, ka lv bet ir godīga un Latvijas republikā licencēta interaktīvo azartspēļu mājaslapa, kas nenodarbojas ar krāpniecību.

😂😅⬆️

Sūdzība veiksmīgi atrisināta NKrumins 09.09.2024

Sazinoties vairāk ar LVBET.LV komandu, mana iemaksātā naudas summa tika 100% izmaksāta atpakaļ manā kontā.
Liela paldies par šādu pretimnākšanu.

N

( ( ͡❛ - ͡❛) 09.09.2024

"jūs reģistrējoties lv bet piekrītat noteikumiem, kas iekļauj arī noteikumu par apgrozījumu".
Par ko sūdzība? Kādā veidā izpaužas krāpšana? Jūs apgrozījāt vairāk kā 50% un Jums neļauj izņemt naudu?

N NKrumins 09.09.2024

Šos noteikumus pirmo reizi redzēju/izlasīju, tikai tad, kad tos atsūtija šīs kompānijas pārstāvis/konsultants.
Protams, mana vaina, ka neizlasīju pilnībā visus noteikumus reģistrējoties (kā tas ir ar lielāko daļu sabiedrības), kaut gan uzskatu, ka ja ir šāda politika, tā būtu jāliek redzamākā vietā, nevis "jāpaslēpj" 4. sadaļas, 19. punktā - dziļi, dziļi tekstā.
Šis vairāk kā ziņa citiem, lai cilvēki zinātu...tie kuri šeit lasa.

E Elīna Aļeksejeva 25.09.2024

Viņi arī kontu izdzēš neko nesakot. Itkā Riska departament esot izvērtējis... Spēlēju reti un par mazām likmēm. Lielākai ko esmu kādreiz uzlikusi ir viens eiro, tā parasti pa 5 - 10 centi spēlēju. Kontu izdzēsa neatgriezeniski. Neko sīkāk viņi čatā paskaidrot nevarot.