www.sudzibas.lv LMT Nepareizi aprēķināti rēķini

AtrisinātaLMT - Nepareizi aprēķināti rēķini

Vēlos izteikt sūdzūbu Par LMT. Es 2022.gada 23.decembrī bērnam paņēmu LMT pieslēguma nummuru ar skolēna plānu. Es personīgi nebiju piefiksējis rēķinos kad kopš tā brīža, kad pieslēdzu skolēna plānu man netika piemērota atlaide. Visus šo periodu es maksāju pilnu summu par Brīvības plānu , kaut man bija jāmaksā Skolnieka plāns. Tagad Lmt atsakās veikt pārēķinu par visu periodo. Tā vietā viņi man pārēķināja tikai par 3 mēnešiem. Kopsumā esmu pārmaksājis nepilnus 119€. Viņi saka ka nevarot veikt pārēķinu vairāk kā 3 mēnešus uz atpakaļu. Tad jautājums paliek kur mana nauda kuru esmu pārmaksājis paliks?

20.06.2024

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Trakias 30.06.2024

Lieta ir atrisināta.

T

S Spuris 20.06.2024

Kā kur paliek?LMT vadošui darbinieku kabatiņās un ballītēs. Iesaku rakstīt oficialu prtenziju ar e-parakstu ( ta būs ērtak ) .Pēc tam griezties PTAC ar iesniegumu ,kad saņemsiet atbildi no LMT ( ja saņemsiet ,jo cik dzirdēts viņi ,kad kļūdās vai nespēj izgrozīties ,atbildes nesniedz ) .Tālāk jau varat mierīgi tiesai iesniegumu arī rakstīt.

O oIo 20.06.2024

Ja ir līgumi, tad rakstam iesniegumu PTAC un LMT atradīs veidu kā veikt pārrēķinu arī vecākiem rēķiniem.