Linards Žukovskis SIA Bee okriepas.lv - Kŗāpšana

Persona Linards Žukovskis, persona ir bēdīgi slavena ar krāpniecību lietojot riepu veikalus kā aizsegu, ievadot vārdu uzvārdu “google” meklētāja ir iespējams atrast vairāku cilvēku atsauksmes jau kopš 2010.g, apgalvojot ka šī persona nepiegādā riepas un neatgriež naudu par pirkumu. Persona iespējams ir izmantojis vairākas mājaslapas kuras pēc laika vairs neizmanto un pāriet uz jaunu mājaslapu, šo pašu darbību veicot ar SIA, ap 2010.g mājaslapa bija "helloriepas.lv" SIA "Ka tik patīk" , ap 2013.g atkal uzdarbojoties ar mājaslapu "BALTICTYRES.COM" "Riepunams.lv" tobrīd esot "SIA Best Price Tyres", kā arī musuriepas.lv, šobrīd tas ir "SIA BEE", un veikals okriepas.lv.

Persona mājaslapā norāda adresi Ventspils iela 50 Rīga, kur iespējams arī veikt maksājumus skaidrā naudā. Okriepas arī piedāvā servisa pakalpojumus, bet adrese un uzņēmums šeit netiek minēts, vienīgais auto servisa uzņēmums šajā adresē ir SIA "AUTOINDUSTRIJA", kurš sakritības pēc atrodas tieši tur pat kur Linards Žukovskis pieņem skaidras naudas maksājumus.

Visas pozitīvas atsauksmes (Sešas, 20 gadu laikā.) ir viltojumi, viņu pašu rakstītas!

Secinājumus varat izdarīt paši.

Linarda Žukovska kungam novēlu meklēt citu profesiju.