Latvijas Pasts - Slikts serviss

Sveiki. Es sūtu šad un tad no Ķīnas dažādas lietas. Kārtējo reizi sūtīju lietas, šoreiz tā vairāk.
Sanāca 3 palielas paciņas. Vienmēr ir nākušas sms. Šoreiz nekas neatnāca. Epastā eju reti.
Iegāju epastā, ieraudziju, ka ir atsūtīti paziņojumi par paciņām, uzreiz aizgāju uz pastu, tur saka, ka par paciņu glabāšanu jāmaksā 17€.
Uzrakstīju sūdzību, ka sms nav saņemta, lai atgriež man manus 17€, jo tā ir viņu tehniskā problēma, ka sms es neesmu saņēmis.
Pēdējā sms no pasta bija 11.martā.
Pasts atbildēja, ka viņiem ir vienalga, itkā sms ir nosūtīta, epastā ziņa ir nosūtīta un tos 17€ viņi paturēs. Aizsūtiju atbildi, ka tiešām sms nav saņemtas, atbilde nav.
Neuzskatu, ka tie 17€ bija man jāmaksā.
Vienmēr pēc sms saņemšanas esmu tajā pašā vai nākamā dienā izņēmis paciņas.

20.06.2024

Atbilde no Latvijas Pasts Support Pārstāvja atbilde 20.06.2024

Labdien!

Lai precizētu informāciju, lūgums uz mūsu e-pastu [email protected] atsūtiet sūtījuma izsekošanas numuru.

E

B busjauok 20.06.2024

Man ar NVA tādas pašas darīšanas ,ka tik kautko nogriezt!