www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pēteris Lauriņš - blēdis un krāpnieks

Latvijas Pasts - Pēteris Lauriņš - blēdis un krāpnieks

Labdien!

Mūsu uzņēmums, kuram ir interneta veikals vēlējās sadarboties ar Latvijas pastu. Mums ieteica sazināties ar it atbildīgo cilvēku Pēteri Lauriņu. Šis cilvēks mums apsolīja ka mūsu interneta veikals bez problēmām varēs izmantot Latvijas pasta mājas lapu spraudņus jeb "plugin". Pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem mums tā arī neizdevās šos spraudņus izmantot. Pēteris Lauriņš vairs necēla klausuli un uz epastiem arī neatbildēja. Saprotam ka tā laikam ierasta prakse Latvijas pastā, žēl ka tikai tas nāk no Latvijas pasta valdes locekļa. Zvanījām uz Latvijas pasta klientu centru tur mūsu ziņa vēl joprojām stāv un nēesam saņēmuši atbildi. Sapratām, ka spraudņi, ko ir izstrādājuši pētera Lauriņa darbinieki, nav savietojami ar Latvijas pasta klientu interneta veikaliem. Tieši tas pats attiecas arī uz api jeb tīmekļa lietojumprogrammām, kas nodrošina klientu pieprasījumus uz Latvijas pasta it sistēmām. Tas viss rada zaudējumus visiem - Latvijas pastam, klientiem. Pamēģiniet šos risinājumus saviem interneta veikaliem? Jūs lauzīsiet līgumu ar Latvijas pastu ātrāk nekā ar jebkuru citu sadarbības partneri.

15.09.2024

Atbilde no Latvijas Pasts Support Pārstāvja atbilde 16.09.2024

Labdien!

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Lūgums atsūtīt uz e-pastu [email protected] detalizētāku informāciju, lai mēs iespējami ātri atbildētu un meklētu situācijas risinājumu.

Tas ierasti aizņem vienu līdz divas darbadienas.

Latvijas Pasta klientu atbalsta komanda
+371 27008001 | 67008001
[email protected]

P pastnieks2024 14.09.2024

Tak tocna. Nac etot gozpazin toze ne y slisal.