Krāpniece - Krāpšana

Labdien.
Vēlos brīdināt visus labsirdīgos cilvēkus, kuri palīdz grūtībās nonākušajiem Latvijas iedzīvotājiem.
Mani 5: 00 no rīta žēlīgā balsī uzrunāja sieviete vārdā kristīne kika (īstais uzvārds krēgere) ar lūgumu palīdzēt ar pārtiku un zālēm bērniem vai aizdodot naudu līdz algai. Tā kā nebija iespējas pašai nogādāt it kā nepieciešamos produktus un zāles, tad pārskaitīju naudu. Pēc 4 dienām lūdza vēl naudu, jo bērnam vajagot antibiotikas un pašai esot ļoti slikti ar veselību. Uzticējos un pārskaitīju.
Tā nu ir pagājis vairāk kā mēnesis no solītā datuma un vienīgais ko saņemu, ir atrunas un solījumi. Pārbaudot informāciju internetā un no vairākām personām, kļuva zināms, ka par šo krāpnieci un viņas līdzdalībnieku zigurdu leini, ir tikai negatīvas atsauksmes, kurš arī lūdz palīdzību un to darīja dienā, kad Kristīne sazinājās ar mani.
Nākamajā dienā pēc naudas saņemšanas, personas lūgušas palīdzību arī citur. Ar pārtiku ir palīdzēts vairākas reizes, bet medikamentus persona nemaz nav lūgusi! Nav arī iesniegts lūgums pēc palīdzības labdarības iestādēs.
Viņa seko līdzi labdarības lapai, redz kurš vēlas palīdzēt un tad sūta privātas ziņas ar lūgumu palīdzēt pašai un bērniem. Atvainojas simtiem reižu, ka prasa palīdzību vairākas reizes dienā, kā arī sūta ziņas 2: 00 naktī un 5: 00 no rīta. Adresi norāda nometņu 9, Kauguri (kas ir Kauguru tirgus) .
Šādi krāpnieki diemžēl rada šaubas grūtībās nonākušo cilvēku reālai situācijai. Šo summu varēju ziedot ģimenei, kurai patiesi ir vajadzīga steidzama palīdzība. Labdarības organizācijās esmu vairākus gadus, līdz šim gadījums ar it kā grūtībās nonākušu personu, nebija piedzīvots. Nekad neesmu gaidījusi vai prasījusi atpakaļ ziedoto naudu, bet šajā gadījumā persona pati teica, ka vēlas aizņemties un noteikti atdos tuvākajā laikā. Bija prieks, ka tajā brīdī varēju palīdzēt it kā grūtībās nonākušai 3 bērnu māmiņai.
Vienmēr cenšaties uzzināt informāciju par cilvēku un nepieciešamās lietas nogādāt paši vai ar kurjeru!

B

Good Intentions 28.06.2024

Es vispār neaizdodu, ja nu simbolisku summu un kamēr neatdod vairāk nedodu. Ir kredīti un tamlīdzīgi, lai ņem, ja nevar, tad viss skaidrs.