Kokagultas.lv - Slikts serviss, DAUDZ ILGĀKS piegādes termiņš nekā solīts, preci nevar atgriezt
IZVĒLE IEGĀDĀTIES PRECI KOKAGULTAS.LV
Pēc ilgākiem meklējumiem dažādos veikalos, nolēmām pasūtīt galdu uzņēmumā kokagultas.lv. Sākotnējā plānā budžets galda iegādei gandrīz uz pusi mazāks, taču aizbraucot uz veikala faktikso adresi, apskatoties piedāvājumu, sapratām, ka iespējams ir vērts investēt vairāk un iegādāties kvalitatīvu galdu, kurš izgatavots no ozola un kalpos mums ilgi. Papildus nolēmām, ka ja pasūtīsim, tad piemaksāsim vēl par apstrādi ar vasku, lai galds kalpotu vēl ilgāk. Ticējām, ka būs tā vērts maksāt daudz vairāk nekā plānojām. Uz vietas tieši tāds galds, kādu vēlējāmies nebija, bija ar citu apstrādi, ne vaska. Tātad mums vajadzēja iztēloties kā izskatīsies mūsu vēlamais galds, ņemot par piemēru citu galdu, kurš bija cits modelis, bet ar tādu apstrādi kādu vēlamies.
Kā papildus iemesls, kāpēc izvēlējāmies šo uzņēmumu, kalpoja tas, ka no pārdevēja konsultanta sapratām, ka saņemsim galdu maksimums 1 nedēļas laikā, kas mums bija ļoti svarīgi - saņemt ātri, negaidīt mēnesi, mēnešus.
TURPINĀJUMĀ PAR PASŪTĪŠANU UN PIEGĀDI.
Kad nolēmām, ka iegādāsimies galdu, vēlējāmies to pasūtīt kokagultas.lv, taču sapratām, ka to nemaz nevar izdarīt, jo tur nevar atzīmēt, ka galdu vēlamies ar vaska pārklājumu. Tāpēc bija jādodas uz veikalu (ŠIS VISS IR BŪTISKI BEIGU ATSAUKSMĒ PAR ŠO PIEREDZI).
Galds tika iegādāts 10. februārī. Pārdevējs solīja, ka galds tiks piegādāts 1 nedēļas laikā, nopirkām pirmdien, šķiet teica, ka saņemsim jau ceturtdien, taču nesaņēmām ne tajā nedēļā, kā arī piegāde vairākas reizes tika aizkavēta, un mēs to saņēmām tikai 4. martā. Šī ilgi gaidītā piegāde radīja neapmierinātību, jo mums vairākas reizes tika sniegta maldinoša informācija par piegādes datumiem.
Tātad pirmā nedēļa - pagāja solītais laiks un ne ziņas par piegādi. Tāpēc nākamajā nedēļā zvanījām paši un saņēmām atbildi, ka kaut kas aizkavējās un piegāde būs trešdien, ceturtdien maksimums, tātad jau nedēļu vēlāk kā solīts. Pienāk ceturtdien - atkal, ne ziņas par piegādi. Zvanam atkārtoti, kur saka, ka būs piektdien, ka kaut kāda kavēšanās. Pienāk piektdiena 21. februāris - atkal nekā, ne ziņas par piegādi. Šķiet, ka pa vidu bija vēl viena ''prognoze'' par piegādi, kura tāpat nepiepildījās. Zvanam atkal atkārtoti nedēļā no 24. februāra, kur saņemam atbildi, ka galds būs šonedēļ, ka mašīna izbraukusi - šķiet teica, ka būs trešdien. Pienāk trešdiena, nekā nav. Zvanam - atkal sola, ka būs maksimums piektdien. Pienāk piektdiena, ziņas nav. Atkal zvanam uz ko saņemam saņemam atbildi, ka galds saņemts, bet visi ir izstādē, tāpēc galds būs pirmdien. Uz to mēs atbildējām, ka galdu vēlamies saņemt šodien, ja jau tas ir saņemts. Speciālists teica, ka sazināsies ar veikalu, kur todien strādāja kaut kāda meitene un mums vēlāk atzvanīs. Gaidījām! Neko nesagaidījām. Ne ziņas, nekas. Pienāk pirmdiena, nekā. Otrdien - 4. martā saņēmām zvanu, ka varam doties pakaļ. Pa vidu tam es vēl noklausījos ‘’lekciju’’, ka tas, ka es zvanos, neko neatrisina. Un komentāri no sērijas - ka zvanos par daudz. Uz ko atbildēju - ka no viņu puses ir solījumi, mēs ar tiem rēķinamies, un ja tie nav izpildīti, tad, protams, ka mums ir jāzvana, citādi nav nekāda skaidrība par mūsu pasūtījumu.
NEPATĪKAMA PĒCGARŠA PĒC ŠĪS SADARBĪBAS.
Kad saņēmām zvanu, ka galdu var izņemt, mēs jau bijām galīgi nomocīti ar šiem solījumiem un mums bija radusies ļoti rūgta sajūta par šo pieredzi. Kaut gan sākotnējā pieredze veikalā ar pārdevēju un arī pasūtot, bija pozītīva. Arī atsauksmes par jūsu uzņēmumu bija labas. Diemžēl, mums nebija šī pozitīvā pieredze kādu apraksta citi. Ne visi, jo redzu, ka ir vēl līdzīga sūdzība mūsu.
Visa šī pieredze radīja sajūtu, ka patiesībā klientu serviss un klients nav tik svarīgs, jo ja tā nebūtu, būtu nokomunicēts biežāk par to, ka piegāde kavēsies, ka diemžēl, nāksies pagaidīt ilgāk. Kā tas tiek darīts citos uzņēmumos, lai klients ir informēts par visu.
DIEMŽĒL, GALDS NEDER, TAČU GALDU ATGRIEZT NEVAR.
Saņemot galdu, priecājāmies, ka BEIDZOT tas noticis. Atvedot to mājās, izpakopojām to un mēs sapratām, ka tas diemžēl neatbilst mūsu vajadzībām. Galds ir par lielu mūsu telpai, un arī virsmas raksts un dēļu toņi atšķiras no tā, kā bija redzēts veikalā. Saprotām, ka ilgi gaidītais galds, diemžēl, mums neder. Lai gan tik ļoti gribējās, lai mums beidzot mājās ir galds, sapratām, ka to jāatgriež. Diemžēl, kad mēģinājām to atgriezt, mums tika pateikts, ka atgriešana ir iespējama tikai tiem, kas preci iegādājušies tiešsaistē. Kā jau minēju iepriekš, mēs nevarējām iegādāties galdu internetā, jo tur nebija iespējams izvēlēties vaska apstrādi. Tāpēc mēs izvēlējāmies iegādāties to veikalā. Uz lūgumu šo atrisināt, panākt pretī, ņemot vērā visus apstākļus ar ilgo piegādi un nevarēšu pasūtīt galdu interneta veikalā, taču atbilde nav saņemta jau 3 nedēļas. Kas tikai apstiprina to, ka viņiem ir vienalga par saviem klientiem un viņu pieredzi. Jo atbilde būtu jāsniedz jebkurā gadījumā, pat ja nāktu pretī ar ‘’izņēmumu’’vai nē. Taču atbilde nav sniegta. Mēs cerējām, ka, ņemot vērā uzņēmuma labās atsauksmes par klientu apkalpošanu, viņi būs gatavi izskatīt mūsu lūgumu un veikt izņēmumu, pieņemot preci atpakaļ, taču tā nenotika.
Pašlaik mēs esam palikuši ar galdu kastē un iztērējuši ievērojamu summu. Cenšamies galdu pārdot, taču nezinām vai un kad tas izdosies. Iztērēti 450 eur, kas priekš mums bija milzu summa.
Ar šo visu dalāmies, lai turpmāk veicot izvēli par labu šim interneta veikala, rēķinās, ka pieredze var sanākt arī šāda.
Pievienot komentāru