www.sudzibas.lv Kilomax t/c Tālava Neapkalpo desmit minūtes pirms darba laika beigām

Kilomax t/c Tālava - Neapkalpo desmit minūtes pirms darba laika beigām

Šodien (28.05.2024) devos uz vekalu kilomax, neilgi pirms darba laika beigām, zinot konkrēti, ko vēlos iegādāties, ienākot informēju, ka neko nelaikošu, tikai paņemšu izvēleto zīdaiņu apģērbu. Pie kases biju 19.50 (veikala darba laiks ir līdz 20.00) pārdevēja atteicās mani apkalpot, jo esot slēgusi kasi, teica, lai nāku rīt. Man ir zīdainis, veikals atrodas otrajā stāvā, kur smagos ratus nevaru uznest. Izmantoju brīdi, kad ir kas pieskata mazuli, lai viņai nopirktu apģērbu. Rīt, nevarēšu atnākt. Varbūt šī veikala darba laiku norādīt 19.50? Esmu strādāJusi trirdzniecībā, un man nav ienācis prātā kasi slēgt pirms darba laika beigām.

D