www.sudzibas.lv KĀRE SIA Slikts serviss

KĀRE SIA - Slikts serviss

Atpūšoties āra kafejnīca KĀRE 16.08.2024 Valmierā CĒSU 13 nopirku bezalholiskos dzērienus pēc kada laika APSARGS izdomāja ka vajag pie mūsu galda PIESVIET KRĒSLU kuru tā nevienam nebija vajadzīgs Pasviežot krēslu tas atdūrās pret galdu un viss saturs kas bija uz galda uzlija man VIRSŪ .Griezos pie īpašnieces meitas kura tajā laikā bija bārā viņa atšuva teica ka neko nav redzējusi tad es piegāju pie apsarga (jo pēc apgāšanas paņēma vagu) protams nekādu atvainošanās un klusēja LAIKAM JAU KĀRĒ VAJAG ALKOHOLISKOS DZĒRIENU LIETOTĀJUS? Protams es alkoholu nedzeru Visiem iesaku pirms iet uz KĀRI VALMIERĀ CĒSU 13 UZMANĪTIES lai neiznāk kā man

G g.o.d 18.08.2024

Arī ar pirmo mēģinājumu nesanāca-BEZALHOLISKOS! 😃 Priekā!🤭

S sailijs cietusīīī 2 st atpakaļ

Nu nesaprotu cienijamais g.o.d ko tu ar so gribi pateikt vari skaidrak izteikties Nu protams alkoholu nelietoju ne jau visi cilveki lieto Varbut ja butu nopirkts alkohols nesviestu ar kreslu pa galdu