www.sudzibas.lv Kafijas garāža Vecas Kūkas un familiāra attieksme

Kafijas garāža - Vecas Kūkas un familiāra attieksme

Vairāk kā pirms mēneša iesniedzu pvd sūdzību par kafijas garāža (Siguldā, zalās villas kvartālā) , kur pēc kūciņu ēšanas mums ar vīru bija saindēšanās. Absolūti nekādu atgriezenisko saiti nesaņēmu no pvd. Painteresējoties vairāk par šo ēstuvi un saimniekiem, sāku nojaust - kāpēc. Kafejnīca atrodas andra strapcāna teritorijā, viņš izīrē kafejnīcai telpas un ir labos draugos ar kafejnīcas saimnieci - liene Straupe un, cik saprotu, raimonds celms. Tā sieviete, savukārt, kūciņas un konfektes taisa pati un mājās (bez jelkādām atļaujām) ! Strapcāna māsa iveta strapcāne strādājot pvd, kafijas garāžai nekādas problēmas nevarot būt, vietējie zina stāstīt. Būtu varējuši vismaz taisīt savus produktus kvalitatīvi. Tik daudz laba nācis no zaļā kvartāla. Izīrējiet pienācīgiem cilvēkiem telpas, kas zina taisīt kvalitatīvus ēdienus! Neesmu vienīgā, kas kafijas garāžā aizgāJusi tikai vienu un, šķiet, pēdējo reizi. Esat prātīgi kur ēdat!
Kafijas garāža - nebojājiet Siguldas pieredzi cilvēkiem!

Man valsts svētkos bija vēdera problēmas pēc Kafijas garāžas maltītes (līdznemšana). Neiesaku. Redzot bildi fb, kad reklamēja svētku maltīti, vajadzēja jau saprast- netīrs manikīrs tam, kurš tur karoti.