Jusu-mebeles.lv - Krāpšana

2024. Gada 21. Janvārī jūsu-mēbeles.lv mājās lapā pasūtījām frida sekciju / pasūtījuma № # 17452. Prece nebija piegādātā un pasūtījums tika anulēts 01.03.2024. Šodien ir 15.05.2024 un nauda joprojām nav atgriezta.

Līguma laušanas gadījumā interneta veikala pienākums ir bez nepamatotas kavēšanās atmaksāt visas saskaņā ar līgumu samaksātās summas.

Sakarā ar to pieprasu atgriezt samaksāto naudu.

‼️jusu-mebeles.lv‼️

магазин jusu-mebeles.lv не возвращает деньги. Магазин отменил заказ, обещал вернуть деньги и уже 3 месяца их не возвращает. На имейлы не отвечают. По телефону говорят, что передали бухгалтеру и просят подождать еще пару дней. Естественно много отмазок, мол, их поставщик подвел и они с ним решают этот вопрос. Да, но оплата была не поставщику, а указанному магазину. К сожалению, не получилось решить все мирным путем. Заявление подано в Ptac.

V

Да эта кантора очень подозрительная jusu-mebeles.lv я ждала заказ 3 месяца