www.sudzibas.lv Jelgavas Pašvaldības Policija Dežūrdaļas komunikācija, attieksme

Jelgavas Pašvaldības Policija - Dežūrdaļas komunikācija, attieksme

Bieži negadās, bet 1.30 naktī nācās sazināties ar Jelgavas pašvaldības policijas dežūrdaļu, lai informētu par sadzīves konfliktu, kurš izcēlās blakus daudzdzīvokļu mājā un, tā kā logi bija atvērti, redzēju, ka vīrietis ar sievieti kaujas un abi ļoti skaļi bļauj/lamājas. Situācija izskatījās nopietna, tādēļ nolēmu reaģēt. Tad, kad policija ieradās, konflikts jau bija norimis, logi aizvērti... Atzvanīja inspektors. Norādīju uz to, ka šobrīd konfliktu vairs nedzird, bet varbūt tomēr var pārbaudīt, ieiet kāpņutelpā... Saņēmu atbildi, ka cilvēki drošvien aizgājuši pie miera un, lai es arī eju pie miera. Tiešām?! Pārbaudīt vai neviens nav cietis nav policijas pienākums? Laikam man darīt nav ko kā nakts vidī saukt policiju... Ieteikums, lai es eju pie miera tiešām veicina labu miegu. Tā zūd jeb kāda uzticamība policijai, un vēlme reaģēt uz situācijām, kas ir policijas darbs, jo beigās izsaucēju pataisa par muļķi. Komunikācija zem katras kritikas, ja nav konstatēts pārkāpums.
P. S. Bet tad, kad kādam gājējam vēlu vakarā nepatīk kā ir novietots auto, tad gan Jelgavas pašvaldības policija ir veikla ar soda uzlikšanu.

R

P Palīgs neskaidrajiem 3 st atpakaļ

Nu un ko tu gribēji? Lai tos bļaurus pieceļ un tracis sākas no jauna?