Internetaptieka.lv - Krāpšana

В конце июня сделала заказ. Кроме всего прочего заказала nolpaza control 20mg, 14 šķīstošās tabletes. Но в посылке её не оказалось, зато был кусок квадратного пластыря без упаковки, который мне нафиг не нужен. Сволочи просто, всегда все заказы были без нареканий, но теперь только Видеораспаковка, всем советую, в Цзпп пригодится. Кто присвоил препарат, предназначенный для моей мамы - чтоб тебе всю оставшуюся не жить без этого препарата.

P Palīgs neskaidrajiem 08.07.2024

Aizej uz aptieku un nopērc. Salīdzinot krievu raķeti pa Kijevas bērnu slimnīcu tava problēma ir nulle.

J Jolanta 27.08.2024

Internetaptieka atsūtīja covid testus ar tikai trīs mēnešu derīgumu.Cerēju vismaz gadu, divus. Tagad jāmet drīz bus ārā, jo pirku rezervē, lai pie pēkšņas saslimšanas nav jāskraida pa aptiekām, jo ne visās ir.