www.sudzibas.lv Groglass SIA Degradējusi darba vieta priekš ražošanas personāla

Groglass SIA - Degradējusi darba vieta priekš ražošanas personāla

Uzņēmumā esmu ilgus gadus, ir gājis labāk, ir gājis sliktāk, bet kopumā situācija pēc covid kolektīvās atlaišanas ir pasliktinājusies neizbēgami. Diemžēl pieredzējuši darbinieki palaisti prom, jaunos pieņem darbā, bet pienācīgi neapmāca un neozvērtē viņu spējas, ir palicis neiespējami strādāt arī kvalidicētiem darbiniekiem. Tur pretīm tiek izveidotas jaunas vadītāju pozīcijas, bet pienākumi vairāk un vairāk tiek pārdalīti starp zemāka ranga darbiniekiem. Īsti nav skaidrs kāpēc vairojas dažādi vadītāji, bet atbildības un pienākumi pienāk klāt tikai ražošanas personālam, pretīm prtotmas pat netiek celta alga. Dotajā brīdī ir arī jūtami nokritusi produkta kvalitāte, es noteikti neesmu no tiem cilvēkiem kas visu problēmu saskata vienmēr tikai vadītājos, tā noteikti nav vienmēr. Bet šeit tad īsti nav saprotama šī jaunā pieeja darbinieku nolīgšanai un apmācībai, cilvēki uz tehnoloģiski sarežģītiem procesiem tiek pielasisti patstāvīgā darbā burtiski jau pēc 4 maiņām, kur dažu lietu izzināšana var aizņemt pat vairākus mēnešus ņemot vērā darba specefiku. Līdz ar šo faktoru tiek ļoti traucēts ražošanas proces un normatīvo darbu izpildi.
Negribi celt neslavu uzņēmumam kurā lojāli esmu pavadījis tik ilgu laiku, bet šobrīd jau gadiem notiek Strauja lejupslīde un nekas nemainās pat ar vadītāju maiņām, tātad problēma ir augstākos vadītājos no valdes, vai arī kādi īpašnieku/investoru norādījumi, esmu 10+ gadus šeit un droši varu teikt šeit nekas netiek glābts un uzlabots. Ja esi augsta līmeņa vadītājs un krīzes sitāciju menedžēšanas speciālists tad varbūt tev šī ir perspektīva vieta ar izaicinājumu, bet ja vēlies būt ražošanas darbinieks tad apstākļi ir ļoti slikti palikuši un darba samaksa vairs galīgi nav atbilstoša par viņiem, tāpēc ieskau izviarīties.

G