Gjensidige - Krāpšana

Pirms apdrošiniet šajā kompānijā jebko, iesaku vismaz pāris reines padomāt, jo pēc savas pieredzes varu teikt, ka Gjensidige izdarīs jebko, lai tikai neizmaksātu Jums pienākošos atlīdzību. Būtībā viņi nodarbojas ar visparastāko krāpšanu, jo nesniedz servisu, par kuru ir saņēmuši apmaksu.
Kā piemēru varu minēt ceļojuma apdrošināšanu, kas tika iegādāta ceļojumam uz Indiju. Atpakaļ ceļā mums tika atcelts reiss no Dehli uz Helsinki un pēc tam Rīgu. Pēc atgriešanās iesniedzām pieprasījumu par atlīdzību, kura protams tika atteikta, jo neesot iestājies neviens no polisę minētajiem gadījumiem par reisa AIZKAVĒŠANOS, kaut gan šajā gadījumā reiss tika atcelts...

Nu kaut kā tā...nekas nav mainījies šajā kantorī.

3 st atpakaļ

Good Intentions 2 st atpakaļ

Pirms aprodišiniet noteikti vajag papētīt, kas konkrēti un kādos gadijumos tiek apdrošināts.