www.sudzibas.lv Gjensidige Slikts serviss

Gjensidige - Slikts serviss

Pēc Vētras man noplūda vannas istabas jumts (5 stāvu ēkas 5. Stāvs) . Iesniedzu Gjensidige iesniegumu par zaudējumu atlīdzināšanu, vispirms kā “dabas stihija”, man atteicās atlīdzināt, kaut gan līgumā ir tāds punkts. Tad zaudējumus radījusi trešā persona (līgumā ir tāds punkts) , saņēmu šādu atbildi

labdien!
Visi strīdi jums jārisina ar namu apsaimniekotāju.

dzidra zvaigznekalna
novērtētāja – galvenā eksperte • Latvijas īpašuma un nestandarta atlīdzību veidu grupa
tālr. : +371 29484715
e-pasts: dzidra. [slēpt]@gjensidige.lv

Un kā šis

tālr. : +371 29484715
e-pasts: dzidra. [slēpt]@gjensidige.lv

adb gjensidige Latvijas filiāle, gustava zemgala gatve 74a, Rīga, lv-1039, Latvija.
Telefons (+371) 67112222. Apmeklē mūs šeit: gjensidige.lv.

Kāpēc tad apdrošināšana?

Pirms trim gadiem saskaņā ar šo pašu līgumu pilnā apmērā kompensāciju saņēma tikai 9 stāvu mājas 9 stāvs mana vīra dzīvoklī. Es neiesaku apdrošināties no krāpniekiem!

После бури у меня протекла крыша в ванной (5 этаж 5 этажного дома) . Я подала заявление в gjensidige о вомещинии ущерба, сначала как "dabas stihija", мне в компенсации отказали, хотя такой пункт в договоре есть. Потом приченение ущерба третим лицом (такой пункт в договоре есть) , мне пришел такой ответ

labdien!
Visi strīdi jums jārisina ar namu apsaimniekotāju.

tel. : +371 29484715
e-mail: dzidra. [slēpt]@gjensidige.lv

И такой

tel. : +371 29484715
e-mail: dzidra. [slēpt]@gjensidige.lv

Adb Gjensidige Latvijas filiāle, Gustava Zemgala gatve 74a, Rīga, lv-1039, Latvija.
Telefons (+371) 67112222. Apmeklē mūs šeit: gjensidige.lv.

Зачем тогда страховка?

Три года назад по такому же договору только 9 этаж 9 этажного дома в квартире моего мужа компенсацию выплатили в полном обьеме. Не советую страховаться у мошенников!

13.08.2024

Компания получила уведомление об этой жалобе

J