Genādijs Altenburgs krapnieks - nepabeigti darbi

Sveiki,stasts ir par celtniekiem, kuriem uzticeju uztaisit remontu. Vienojamies par naudas summam kadas ir nepieciesamas par darbu, ko vajag izdarit kā teikt līdz finālam. No sakuma viss riteja raiti, jo naudu maksaju regulari, stradnieki stradaja, kad viss bija jau pusē sāku manīt ka vairs darbs uz priekšu tik raiti neiet, citreiz atbrauc uz darbu citreiz nē, aizbildinoties ar visādiem iemesliem, riepa caura, vēders sāp utt., bet nauda tik maksāta laicīgi. Kad samaksāta nauda bija pārsniegusi izdarītos darbus Genadijs Altenburgs sāka stāstīt, ka vairs nav spēka, viens meistars aizbrauc no LV, otram sāp vēders utt. -kā izrādās standarta celtnieku teksts. Finālā nauda samaksāta līdz finālam, bet Genādijs Altenburgs ar savu brigādi jau prom, bet remonts vēl pusē. Nācās ņemt citus meistarus, kuru jaunā tāme ir uz 4500eur, it kā summa kura bija jau samksāta Genādijam Altenburgam. Ieteiktu visiem, kas grib vai taisās darīt remonta lietas mājā vai dzīvoklī, nekad nemaksāt celtniekiem uz priekšu, vēl jo vairāk, ja tas ir Genādijs Altenburgs ar brigādi, jo viņš ir viens no tiem, kas izmontos Tavu uzticību, paņems naudu un darbus neizdarīs.paldies

P