www.sudzibas.lv Fortuna travel Ļoti slikta ceļojuma organizācija

Fortuna travel - Ļoti slikta ceļojuma organizācija

Bijām ekskursijā pa Kurzemes Šveici. Speciāli braucu, jo gribētos apskatīt Sabiles vīna kalnu un Riežupes alus. Bet diemžēl nesanāk to visu ieraudzīt Fortūna Travel organizācijas dēļ. Nekompetents, runājošs paaugstināta tonī gids Silva nevarēja pat atbildēt uz jautājumiem - es nezīnu būs vai nebūs atvērts vīna kalns, es nezinu būs jāmaksā vai nē. Vispirms atrunāja vecos cilvēkus iet uz alu, teica ka tur nav interesanti, grūti staigāt, pēc tam prasa kurš ies un protams ka nepietiek cilvēkus. Speciāli laikam to izdarīja lai vairāk laiku pastaigāt pa Kuldīgas gadatirgu.
Neieteicu braukt ar šo tūrisma firmu, jo visi apskates objekti kuri ir aprakstīti programmā nebūs apskatīti.

J

Good Intentions 2 st atpakaļ

Es godīgi nesaprotu visu šo un vel pārmaksu. Labāk paši rūpīgi izpētiet, aizlidojiet, bez steigas, stresa, izstaigājiet un izbraukājiet.