www.sudzibas.lv Fielmann Slikts serviss

Fielmann - Slikts serviss

Esmu pastāvīgs klients. Brilles pirktas gan meitai gan dēlam jau ne pirmo reizi. 08.08.2024 iegādājamies jaunas brilles un galvenais jautājums bija: paspēsiet līda 01.09.2024? Pateica ka jā, jo brilles tiek izgatavotas 14-15. D. D. Laikā, kas ir 28-29.08.2024) . Brilles saņemam tikai 02.09.2024. Uz jautājumu: kāda būs atlaide par kavēšanos - atbilde - prasiet dpd. (it kā dpd pazaudēja visu fielmann piegādi) . Vecāka pārdevējā aizmuka veikala tālākajā Stūri un atstāja mācekli apkalpot mūs. Pretīgs serviss un attieksme. Ne informācijas pa pasūtījuma kavēšanos, ne atlaides un attieksme - ņemiet un tinieties prom, sakiet paldies, ka vispār piegādāts.

5 st atpakaļ

D

Good Intentions 3 st atpakaļ

Diezgan pārdroši atbildēja ņemot vērā, ka piegāde nav atkarīga no viņiem, bet tā uztaisīt paspēja. Kas mainijās pa vienu dienu?