Feas Sia - Attieksme

Sveiks visiem! Gribās brīdināt iespējamos strādniekus par priekšnieka attieksmi pret darbiniekiem šajā SIA. Ainārs Mugins piekrāpj darbiniekus, neizmaksājot nopelnīto. Liek strādāt virsstundas kā arī brīvdienās, par ko, protams, netiek piemaksāts. Atteikšanas gadījumā var aizturēt algas izmaksu, vai arī neizmaksāt to pavisam. Ja nu Jūs tomēr izlēmāt šajā SIA strādat, tad rēķinaties ar to, ka atvaļinājumu jūs nesaņemsiet, ja nu gadās saslimst, tad jūs būsiet "norakstīts" darbinieks, Aināram Muginam nepatīk, kad darbinieki slimo, jums tiks piedāvāts "aiziet". Pēc aiziešanas jums netiks izmaksāta pēdēja nopelnīta alga, VĀRBŪT, neizmantotā atvaļinājuma kompensācija nepilnā izmērā! Nosūtītas sūdzības uz Darba insekciju par šo uzņēmumu, diemžēl, nelīdz. Un vienkāršais atgādinājums - pirms pieteikties jebkāda uzņēmumā, pārbaudiet, vai gadījumā nav iesākts maksātnespējas process, kā ir šobrīd ar SIA FEAS. Jauku dienu visiem sūdzības.lv apmekletājiem.

K