www.sudzibas.lv Ekks SIA Slikts serviss

Ekks SIA - Slikts serviss

Sazinājos ar meistariem par konkrētu dienu un laiku, kad viņi ieradīsies pie manis, lai novērstu elektrobojājumu. Nogaidīju 30 min zvanu, uz manu zvanu neviens neatbild, zvanu uz otro kompānijas mājaslapā norādīto tālruni, tur cilvēks pasaka, ka sazvanīšot konkrēto meistaru un pateikšot, lai tas man atzvana. Protams, neviens neatzvanīja un pēcāk neviens neatbildēja ne uz vienu ne otru tel. Es pazaudēju pusi dienas, gaidot sarunāto meistaru. Skumji, ka jāsaskaras ar tik bezatbildīgiem cilvēkiem, kas mājaslapā paši ir sevi ir saslavējuši un izreklamējuši kā labus darbiniekus. Sia Ekks jūs pazaudējāt šodien vienu klientu.

Z

G German Dr. 14.09.2020

Такая же история. Плохое отношение к клиенту. Безответственность. Кормят обещаниями и отмазками уровня детского сада. Как они они выживают с таким отношением? Плюс только один - красиво сделанный сайт. Это единственное, что у них работает без проблем. Люди! Не обращайтесь в эту кантору. Негатив обеспечен. Ищите других, кто работает по такому же профилю. НО ТОЛЬКО НЕ ЭТО УБОЩЕСТВО И НЕДОФИРМУ!