www.sudzibas.lv Edvīns Ozoliņš, Dobele, 12-05-1998, krāpnieks Edvīns Ozoliņš, Dobele, 12-05-1998, krāpnieks

Edvīns Ozoliņš, Dobele, 12-05-1998, krāpnieks - Edvīns Ozoliņš, Dobele, 12-05-1998, krāpnieks

Situācija ir sekojoša. Bija darījums ar Edvīnu Ozoliņu(12.05.98) no Dobeles par 25 eiro vērtām virtuālām mantām (šīs mantas var iegādāties tikai par reālu naudu, tādēļ šeit ir sakars ar reāliem 25 eiro). Es būtu viņam devis savas mantas vērtībā pa 25 eiro, un viņš dotu man savas, kuras arī ir tajā vērtībā. Noruna bija, ka es došu savas mantas pirmais un viņš pēc tam. Es viņam iedevu, tad viņš pateica, ka netaisījās dot neko pretī, un pateica, lai nekad neeju pirmais.Šeit ir vairāk informācijas par šo situāciju un pierādījumi -> https://exs.lv/read/whiteroyal-ir-krapnieks