www.sudzibas.lv Drogas Nelabvēlīgi darba apstākļi

Drogas - Nelabvēlīgi darba apstākļi

Kādam vajadzētu sākt pieskatīt Smiltenes drogas…kolēģu attieksme ir laba sākumā, taču, kad neskrien katru reizi palīdzēt savā brīvdienā, tad tevi padara par pēdējo mēslu. Kā arī strādājot ar klepu, iesnām, temperatūru vai pat kaut ko ļoti lipīgu, tev kolēģi Saka, lai neņem slimības lapu, jo nav kas strādā. Kaut ja ārsts izraksta slimības lapu, tad tas nav apspriežams, taču kolēģi uzskata, ka tā ir nodevība un tad raksta visādas pretīgas ziņas un aprunā aiz muguras. Taču, kad nepietiek stundas, tad vecākajam darbiniekam vienkārši iedod slimības lapu bez iemesla, lai citas meitene nāktu un strādātu. Kā arī nepietiek darbinieku, bet vadītāja lietas labā neko nedara un tad pārējie kolēģi apvaino tevi.

19.09.2024

S Spuris 19.09.2024

Uzrakstiet darba inspekcijai ,uzrādiet arī viņiem tās aiskarošas SMS,telefona zvani ierakstās arhīvos un tos var dabūt vajadzības gadījuma iesaistot policiju. Jums tiek psihologiski uzbrukts .

P Palīgs neskaidrajiem 19.09.2024

Ļoti lipīgo atrausies dziedāsi citu dziesmu..

P Palīgs neskaidrajiem 19.09.2024

Policija točna nepalīdzēs.. Lipīgs kā traks..

AS Drogas 19.09.2024

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām, noteikti risināsim šo situāciju!

P Palīgs neskaidrajiem 19.09.2024

...vai pat ko ļipīgu... kā tas domāts, triperis vai? ⁹